Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Luděk Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2016
Koučovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
4.6. 13:00
LD053
Házená Uničov - Újezd u Brna
40 : 30
29.5. 16:30
LD089
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
22.5. 13:00
LD082
Újezd u Brna - Sokol Horka nad Moravou
33 : 31
1.5. 13:00
LD070
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
24.4. 15:00
LD062
Sokol Telnice - Újezd u Brna
59 : 16
17.4. 13:00
LD059
Újezd u Brna - Hustopeče
26 : 53
3.4. 11:00
LD048
Újezd u Brna - Nové Bránice
30 : 31
8.11. 14:00
LD037
Sokol Horka nad Moravou - Újezd u Brna
28 : 17
24.10. 15:00
LD026
Sokol Nové Veselí B - Újezd u Brna
66 : 23
17.10. 18:00
LD025
U.Hradiště - Újezd u Brna
42 : 22
11.10. 13:00
LD017
Újezd u Brna - Sokol Telnice
30 : 52
4.10. 15:30
LD014
Hustopeče - Újezd u Brna
43 : 25
27.9. 13:00
LD008
Újezd u Brna - Házená Uničov
26 : 52
20.9. 12:15
LD003
Nové Bránice - Újezd u Brna
43 : 29
13.9. 17:30
LD071
Újezd u Brna - Sokol Nové Veselí B
13 : 66
13.9. 13:00
LD044
Újezd u Brna - SK Velká Bystřice B
22 : 55
Jihomoravská liga st. žáků
26.5. 18:15
LF107
Juliánov - Újezd u Brna
26 : 28
22.5. 16:00
LF098
Újezd u Brna - SHC Maloměřice
34 : 20
15.5. 13:30
LF096
SK Kuřim - Újezd u Brna
35 : 31
8.5. 11:00
LF085
Újezd u Brna - Ivančice
35 : 21
1.5. 16:00
LF084
Újezd u Brna - Bohunice
28 : 25
24.4. 10:30
LF074
Sokolnice - Újezd u Brna
28 : 27
17.4. 16:00
LF071
Újezd u Brna - Hustopeče
27 : 28
10.4. 15:00
LF063
KP Brno A - Újezd u Brna
34 : 21
3.4. 16:00
LF057
Újezd u Brna - Nové Bránice
32 : 22
7.11. 09:30
LF044
SHC Maloměřice - Újezd u Brna
16 : 43
31.10. 14:30
LF042
Újezd u Brna - SK Kuřim
22 : 30
24.10. 11:30
LF031
Ivančice - Újezd u Brna
29 : 38
23.10. 17:45
LF030
Bohunice - Újezd u Brna
23 : 31
11.10. 16:00
LF020
Újezd u Brna - Sokolnice
35 : 33
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.