Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Roman Marienka
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1973
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.8.2017
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
28.5. 16:00
AG131
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
16.4. 16:00
AG105
HBC Strakonice 1921 - Frýdek-Místek
45 : 27
19.3. 16:00
AG092
HBC Strakonice 1921 - Karviná
24 : 24
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
21.11. 16:00
AG046
HBC Strakonice 1921 - Handball KP Brno
32 : 25
24.10. 16:00
AG035
HBC Strakonice 1921 - Dukla
25 : 37
10.10. 16:00
AG024
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
3.10. 16:00
AG013
HBC Strakonice 1921 - Jičín
29 : 27
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
19.9. 16:00
AG002
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
28.5. 14:15
AK131
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
8.5. 15:30
AK123
1.HC Pardubice - HBC Strakonice
25 : 25
30.4. 16:00
AK118
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
38 : 22
16.4. 14:15
AK105
HBC Strakonice - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 27
2.4. 11:00
AK101
Náchod - HBC Strakonice
23 : 28
19.3. 14:15
AK092
HBC Strakonice - Loko Louny
36 : 26
12.3. 15:00
AK090
Liberec - HBC Strakonice
34 : 34
6.3. 14:00
AK079
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
31 : 35
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
21.2. 13:00
AK068
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - HBC Strakonice
21 : 33
27.11. 19:00
AK052
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice
30 : 30
21.11. 14:00
AK046
HBC Strakonice - S.Vršovice
43 : 17
14.11. 16:00
AK039
TJ Sparta Kutná Hora - HBC Strakonice
35 : 40
24.10. 14:15
AK035
HBC Strakonice - Náchod
44 : 23
18.10. 12:00
AK026
Loko Louny - HBC Strakonice
32 : 30
10.10. 14:15
AK024
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
3.10. 12:30
AK013
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
35 : 27
26.9. 15:00
AK012
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
33 : 36
19.9. 14:15
AK002
HBC Strakonice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
40 : 20
Jč KP mini 6+1
28.4. 16:45
HA050
Milevsko - HBC Strakonice A
11 : 10
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.