Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Rostislav Martinec
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1963
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2018
Koučovaná utkání
1.liga ženy
6.3. 13:00
AR086
Poruba B - Kunovice
30 : 25
1.liga mladší dorostenky - východ
15.5. 13:30
AVB128
Olomouc - Poruba
18 : 21
8.5. 11:00
AVB125
Poruba - Karviná
34 : 25
30.4. 13:00
AVB117
Bohunice - Poruba
23 : 20
17.4. 13:00
AVB112
Poruba - Zlín
25 : 35
10.4. 11:00
AVB106
Zábřeh - Poruba
22 : 30
2.4. 13:00
AVB099
Poruba - H.Brod
31 : 27
13.3. 15:00
AVB095
DHK Pardubice - Poruba
24 : 29
6.3. 11:00
AVB086
Poruba - Velká Bystřice
19 : 15
27.2. 11:30
AVB084
SKH Velká n.V. - Poruba
25 : 20
21.2. 15:00
AVB073
Poruba - Veselí n.M.
14 : 31
14.2. 11:00
AVB072
Poruba - HK Ivančice
22 : 35
13.12. 13:00
AVB062
Poruba - Olomouc
22 : 19
9.12. 17:30
AVB059
Karviná - Poruba
24 : 36
22.11. 11:00
AVB051
Poruba - Bohunice
24 : 20
14.11. 09:30
AVB046
Zlín - Poruba
32 : 19
8.11. 13:00
AVB040
Poruba - Zábřeh
20 : 30
28.10. 12:00
AVB033
H.Brod - Poruba
22 : 20
25.10. 13:00
AVB029
Poruba - DHK Pardubice
25 : 20
18.10. 14:00
AVB020
Velká Bystřice - Poruba
29 : 24
4.10. 11:00
AVB018
Poruba - SKH Velká n.V.
31 : 26
28.9. 13:00
AVB007
Veselí n.M. - Poruba
24 : 22
20.9. 11:30
AVB006
HK Ivančice - Poruba
30 : 22
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.