Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Andrej Titkov
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Koučovaná utkání
Extraliga
14.5. 19:00
AA187
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 30
11.5. 18:00
AA186
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
26 : 24
7.5. 18:00
AA182
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 28
4.5. 19:00
AA180
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
21 : 30
23.4. 18:00
AA142
Baník OKD Karviná - HC Zubří
26 : 21
17.4. 18:00
AA138
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
16.4. 18:00
AA134
HC Zubří - Baník OKD Karviná
28 : 29
19.3. 18:00
AA130
HC Zubří - M.A.T. Plzeň
29 : 28
12.3. 18:00
AA124
HC Zubří - HC Zlín
40 : 20
5.3. 18:00
AA117
HC Zubří - Tatran Litovel
31 : 22
27.2. 18:00
AA113
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
24 : 30
20.2. 18:00
AA104
HC Zubří - SKP Frýdek-Místek
28 : 19
13.2. 17:00
AA102
KP Brno - HC Zubří
26 : 36
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA080
Cement Hranice - HC Zubří
27 : 20
5.12. 18:00
AA077
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
28.11. 17:00
AA069
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
24 : 26
17.11. 15:30
AA064
M.A.T. Plzeň - HC Zubří
25 : 28
11.11. 18:00
AA058
HC Zlín - HC Zubří
31 : 42
28.10. 19:00
AA051
Tatran Litovel - HC Zubří
24 : 31
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
18.10. 17:00
AA038
SKP Frýdek-Místek - HC Zubří
24 : 34
10.10. 18:00
AA036
HC Zubří - KP Brno
29 : 28
3.10. 18:00
AA025
HC Zubří - Kopřivnice
37 : 28
26.9. 16:30
AA024
Dukla Praha - HC Zubří
28 : 24
19.9. 18:00
AA014
HC Zubří - Cement Hranice
26 : 30
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
5.9. 17:00
AA003
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 33
Český pohár mužů
2.2. 18:00
AM079
Baník OKD Karviná - HC Zubří
29 : 26
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.