Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Tomáš Kalousek
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
15.5. 17:00
AE131
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
12.5. 19:00
AE118
Juliánov - Házená Tišnov
36 : 40
7.5. 15:00
AE123
Bohunice - Juliánov
30 : 21
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
17.4. 17:00
AE105
Juliánov - Napajedla
28 : 30
10.4. 17:00
AE078
Juliánov - Maloměřice
32 : 32
2.4. 17:00
AE101
Sokol II.Prostějov - Juliánov
32 : 35
20.3. 17:00
AE092
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 27
13.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
25 : 25
5.3. 17:00
AE079
Ivančice - Juliánov
26 : 21
21.2. 17:30
AE068
SK Kuřim - Juliánov
33 : 23
6.12. 17:00
AE057
Juliánov - Bohunice
24 : 24
29.11. 17:00
AE052
Házená Tišnov - Juliánov
34 : 30
21.11. 17:00
AE046
Juliánov - Hustopeče
22 : 26
14.11. 18:00
AE039
Napajedla - Juliánov
28 : 34
7.11. 17:00
AE065
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
34 : 37
25.10. 17:00
AE035
Juliánov - Sokol II.Prostějov
38 : 31
18.10. 10:30
AE026
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
28 : 24
11.10. 17:00
AE024
Juliánov - Telnice
38 : 31
4.10. 17:00
AE013
Juliánov - Ivančice
20 : 20
28.9. 15:30
AE012
Maloměřice - Juliánov
27 : 34
20.9. 17:00
AE002
Juliánov - SK Kuřim
33 : 24
2.liga mladší dorostenci M
20.3. 15:00
AL092
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
32 : 31
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM051
Juliánov - Bohunice
19 : 23
30.8. 17:00
AM030
Házená Tišnov - Juliánov
21 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
1.5. 13:30
LF081
Juliánov - KP Brno B
18 : 26
1.5. 10:30
LF080
Juliánov - KP Brno A
13 : 36
Další
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
KP Brno A
20
19
1
0
700 : 412
39
2
Sokolnice
20
14
2
4
600 : 463
30
3
SK Kuřim
20
14
0
6
591 : 446
28
4
Újezd u Brna
20
12
1
7
584 : 498
25
5
Bohunice
20
12
1
7
538 : 503
25
6
Ivančice
20
10
3
7
580 : 498
23
7
Nové Bránice
20
10
0
10
503 : 476
20
8
KP Brno B
20
5
0
15
397 : 541
10
9
Hustopeče
20
5
0
15
417 : 598
10
10
Juliánov
20
3
1
16
424 : 595
7
11
SHC Maloměřice
20
1
1
18
309 : 613
3
Tabulka střelců
Filip Erbes
Handball KP Brno A
226
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
223
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
207
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
29
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
28
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Robin Žaloudek
HK Ivančice
40
Filip Šilberger
HK Ivančice
40
Jakub Březina
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.