Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Rašovský
Post
Mateřský klub
SK Kuřim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1982
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
56
Starty
2.liga muži JM
10.04. [AE077]
Telnice - SK Kuřim
33 : 28
0 branek
21.02. [AE068]
SK Kuřim - Juliánov
33 : 23
1 branek
24.10. [AE033]
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 32
0 branek
11.10. [AE022]
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
24 : 29
0 branek
04.10. [AE015]
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
1 branek
27.09. [AE011]
SK Kuřim - Telnice
31 : 31
1 branek
20.09. [AE002]
Juliánov - SK Kuřim
33 : 24
2 branek
Český pohár mužů
05.09. [AM025]
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
24 : 26
1 branek
Jihomoravská liga mužů
27.05. [LA090]
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
2 branek
21.05. [LA081]
SK Kuřim B - Třešť
29 : 27
1 branek
15.05. [LA080]
SK Kuřim B - Újezd u Brna
29 : 33
4 branek
01.05. [LA069]
SK Kuřim B - Sokolnice
20 : 27
4 branek
17.04. [LA058]
SK Kuřim B - D. Cerekev
23 : 38
3 branek
02.04. [LA047]
SK Kuřim B - Hostěrádky
28 : 30
2 branek
12.12. [LA045]
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
30 : 36
4 branek
21.11. [LA009]
SK Kuřim B - Nové Bránice
19 : 26
2 branek
07.11. [LA036]
Třešť - SK Kuřim B
36 : 24
2 branek
31.10. [LA035]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 33
4 branek
24.10. [LA027]
SK Kuřim B - Bohunice B
22 : 22
4 branek
18.10. [LA024]
Sokolnice - SK Kuřim B
33 : 25
6 branek
03.10. [LA013]
D. Cerekev - SK Kuřim B
27 : 18
3 branek
20.09. [LA002]
Hostěrádky - SK Kuřim B
21 : 22
9 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.