Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 13:00
AE128
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
8.5. 00:00
AE124
Házená Tišnov - Telnice
45 : 31
17.4. 17:00
AE104
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 24
16.4. 17:00
AE103
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
28 : 21
28.2. 10:30
AE076
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
34 : 22
6.12. 10:30
AE059
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
26 : 29
25.10. 17:00
AE036
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 30
3.10. 17:00
AE016
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
25 : 20
2.liga muži SM13
23.4. 17:00
AF156
Vsetín - SKH Polanka n.O
20 : 24
8.4. 18:00
AF135
Holešov - Hranice B
33 : 26
19.3. 17:30
AF121
V. Bystřice - Rožnov p.R.
33 : 23
13.3. 17:00
AF113
L.Zubří - Krmelín
32 : 25
6.3. 16:30
AF108
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
34 : 28
12.12. 11:00
AF088
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
32 : 39
11.12. 17:30
AF089
Holešov - Vsetín
35 : 34
6.12. 18:00
AF081
Holešov - Tatran Litovel B
36 : 29
21.11. 17:30
AF067
V. Bystřice - L.Zubří
31 : 25
20.9. 15:00
AF003
Holešov - MHK Karviná
28 : 28
1.liga starší dorostenci
21.2. 11:30
AG069
Zlín - Sokol Ostrava
32 : 37
26.9. 16:00
AG010
Zlín - Karviná
22 : 27
2.liga starší dorostenci M
14.5. 17:00
AI128
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
23.4. 15:00
AI110
Vsetín - SKH Polanka n.O.
28 : 37
17.4. 15:00
AI104
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
29 : 36
16.4. 15:00
AI103
HK Ivančice - Rožnov p.R.
24 : 27
19.3. 15:30
AI092
V. Bystřice - Rožnov p.R.
22 : 25
6.3. 14:30
AI081
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
27 : 14
12.12. 15:00
AI063
Litovel - Rožnov p.R.
29 : 29
29.11. 09:30
AI053
Žeravice - Vsetín
34 : 37
21.11. 15:30
AI046
V. Bystřice - Kopřivnice
34 : 35
25.10. 15:00
AI036
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
16 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
KP Brno A
20
19
1
0
700 : 412
39
2
Sokolnice
20
14
2
4
600 : 463
30
3
SK Kuřim
20
14
0
6
591 : 446
28
4
Újezd u Brna
20
12
1
7
584 : 498
25
5
Bohunice
20
12
1
7
538 : 503
25
6
Ivančice
20
10
3
7
580 : 498
23
7
Nové Bránice
20
10
0
10
503 : 476
20
8
KP Brno B
20
5
0
15
397 : 541
10
9
Hustopeče
20
5
0
15
417 : 598
10
10
Juliánov
20
3
1
16
424 : 595
7
11
SHC Maloměřice
20
1
1
18
309 : 613
3
Tabulka střelců
Filip Erbes
Handball KP Brno A
226
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
223
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
207
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
29
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
28
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Robin Žaloudek
HK Ivančice
40
Filip Šilberger
HK Ivančice
40
Jakub Březina
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.