Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA164
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
23.4. 17:00
AA143
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
20 : 28
19.3. 18:00
AA128
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
12.3. 18:00
AA125
Tatran Litovel - KP Brno
28 : 28
27.2. 18:00
AA113
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
24 : 30
3.2. 18:00
AA101
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
24 : 27
19.12. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
25 : 21
13.12. 10:30
AA080
Cement Hranice - HC Zubří
27 : 20
12.12. 15:30
AA084
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
28.10. 18:00
AA052
HC Zlín - Dukla Praha
23 : 32
18.10. 17:00
AA038
SKP Frýdek-Místek - HC Zubří
24 : 34
17.10. 17:00
AA037
KP Brno - Kopřivnice
28 : 23
5.10. 18:30
AA031
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
28 : 33
3.10. 17:00
AA029
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
21 : 24
19.9. 17:00
AA018
Tatran Litovel - HC Zlín
22 : 16
6.9. 17:00
AA005
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
29 : 25
5.9. 17:00
AA003
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 33
1.liga muži
24.4. 16:30
AB111
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
45 : 21
27.11. 18:30
AB052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice
35 : 24
2.liga muži JM
15.5. 16:00
AE130
Telnice - Bohunice
22 : 26
20.2. 12:30
AE067
Ivančice - Maloměřice
27 : 22
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
7.11. 17:00
AE065
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
34 : 37
26.9. 17:00
AE007
Ivančice - Hustopeče
30 : 25
2.liga muži SM13
27.9. 17:00
AF014
Zubří B - V. Bystřice
27 : 19
1.liga starší dorostenci
24.4. 14:30
AG111
Sokol Nové Veselí - Zubří
28 : 27
27.11. 16:30
AG052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
7.11. 15:00
AI065
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
27 : 39
26.9. 15:00
AI007
HK Ivančice - Kopřivnice
24 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.