Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
24.4. 12:30
AJ111
Sokol Nové Veselí - Zubří
27 : 41
27.9. 13:00
AJ012
Zubří - V. Bystřice
41 : 27
2.liga mladší dorostenci M
14.11. 13:00
AL042
Bohunice - Bystřice p.H.
41 : 35
26.9. 13:00
AL007
HK Ivančice - TJ STM Olomouc
36 : 20
Český pohár mužů
28.1. 18:00
AM080
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
31 : 30
17.11. 17:00
AM074
KP Brno - HBC Ronal Jičín
16 : 25
Český pohár žen
6.1. 17:00
AN034
HC Zlín - Baník Most
19 : 36
Žákovská liga starších žáků
21.5. 12:40
AO295
Rožnov p.R. - D.Králové
18 : 22
21.5. 11:45
AO294
Napajedla - Házená Mělník A
14 : 21
21.5. 09:55
AO292
Házená Mělník A - Rožnov p.R.
19 : 17
21.5. 09:00
AO291
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
26 : 17
2.liga ženy V
20.2. 10:30
AT074
HK Ivančice - HK Hodonín
25 : 27
1.liga mladší dorostenky - východ
20.2. 08:30
AVB074
HK Ivančice - SKH Velká n.V.
28 : 16
W.H.I.L.
14.5. 15:00
AW208
HC Zlín - Sokol Poruba
14 : 24
29.4. 17:30
AW183
HC Zlín - Slavia Praha
18 : 24
9.4. 17:00
AW164
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
26 : 22
2.4. 16:00
AW161
HC Zlín - Slávia Partizánske
26 : 18
26.3. 17:00
AW149
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
33 : 21
6.2. 17:30
AW114
Zora Olomouc - Slavia Praha
18 : 33
6.12. 16:00
AW084
HC Zlín - Iuventa Michalovce
18 : 31
21.11. 17:30
AW073
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 25
25.10. 17:00
AW049
Slavia Praha - Duslo Šaľa
36 : 27
Jihomoravská liga mužů
28.11. 10:30
LA021
Nové Bránice - Třešť
24 : 27
14.11. 17:00
LA043
Bohunice B - Nové Bránice
22 : 25
8.11. 10:30
LA039
Nové Bránice - Sokolnice
19 : 23
1.11. 16:00
LA033
Sokolnice - Hostěrádky
36 : 19
24.10. 18:30
LA027
SK Kuřim B - Bohunice B
22 : 22
Moravská liga ml. dorostenců
8.11. 12:15
LD039
Nové Bránice - Sokol Telnice
26 : 44
Jihomoravská liga st. žáků
8.11. 09:00
LF046
Nové Bránice - Sokolnice
26 : 29
Jihomoravská liga st. žákyní
16.4. 09:00
LG057
Hodonín - SK Kuřim
42 : 3
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.