Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 13:00
AE128
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
8.5. 00:00
AE124
Házená Tišnov - Telnice
45 : 31
17.4. 17:00
AE104
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 24
16.4. 17:00
AE103
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
28 : 21
28.2. 10:30
AE076
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
34 : 22
6.12. 10:30
AE059
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
26 : 29
25.10. 17:00
AE036
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 30
3.10. 17:00
AE016
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
25 : 20
2.liga muži SM13
23.4. 17:00
AF156
Vsetín - SKH Polanka n.O
20 : 24
8.4. 18:00
AF135
Holešov - Hranice B
33 : 26
19.3. 17:30
AF121
V. Bystřice - Rožnov p.R.
33 : 23
13.3. 17:00
AF113
L.Zubří - Krmelín
32 : 25
6.3. 16:30
AF108
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
34 : 28
12.12. 11:00
AF088
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
32 : 39
11.12. 17:30
AF089
Holešov - Vsetín
35 : 34
6.12. 18:00
AF081
Holešov - Tatran Litovel B
36 : 29
21.11. 17:30
AF067
V. Bystřice - L.Zubří
31 : 25
8.11. 10:30
AF059
Šumperk - Holešov
33 : 27
20.9. 15:00
AF003
Holešov - MHK Karviná
28 : 28
1.liga starší dorostenci
21.2. 11:30
AG069
Zlín - Sokol Ostrava
32 : 37
26.9. 16:00
AG010
Zlín - Karviná
22 : 27
2.liga starší dorostenci M
14.5. 17:00
AI128
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
23.4. 15:00
AI110
Vsetín - SKH Polanka n.O.
28 : 37
17.4. 15:00
AI104
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
29 : 36
16.4. 15:00
AI103
HK Ivančice - Rožnov p.R.
24 : 27
19.3. 15:30
AI092
V. Bystřice - Rožnov p.R.
22 : 25
6.3. 14:30
AI081
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
27 : 14
12.12. 15:00
AI063
Litovel - Rožnov p.R.
29 : 29
29.11. 09:30
AI053
Žeravice - Vsetín
34 : 37
21.11. 15:30
AI046
V. Bystřice - Kopřivnice
34 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
20
17
1
2
446 : 274
35
2
Hustopeče A
20
17
0
3
530 : 290
34
3
Telnice
20
15
1
4
400 : 320
31
4
Újezd u Brna
20
14
0
6
412 : 371
28
5
KP Brno
20
10
1
9
389 : 373
21
6
Juliánov
20
9
2
9
336 : 338
20
7
Ivančice
20
7
0
13
389 : 440
14
8
Bohunice
20
5
1
14
318 : 415
11
9
SK Kuřim
20
5
1
14
290 : 379
11
10
Hustopeče B
20
4
3
13
344 : 422
11
11
SHC Maloměřice
20
2
0
18
220 : 452
4
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice
147
Erik Semerád
Legata Hustopeče A
142
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Popela
Sokol Telnice
21
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
18
Lukáš Koníček
Sokol Sokolnice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
32
Lukáš Ženatý
Handball KP Brno
26
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.