Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
3.4. 16:30
AB098
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
30 : 24
27.2. 16:00
AB075
Náchod - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga muži SVČ
27.2. 18:00
AD075
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
31 : 28
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE100
Napajedla - Maloměřice
22 : 23
28.11. 17:00
AE050
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 28
22.11. 17:00
AE048
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 28
2.liga muži SM13
5.12. 17:30
AF080
V. Bystřice - Vsetín
34 : 27
7.11. 16:00
AF062
Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
30 : 28
26.9. 11:00
AF010
Tatran Litovel B - SKP F-M B
26 : 32
1.liga starší dorostenci
3.4. 14:30
AG098
Sokol Nové Veselí - Zlín
43 : 25
29.11. 13:30
AG054
Zlín - HK Lovosice
20 : 27
2.liga starší dorostenci M
5.12. 15:30
AI057
V. Bystřice - Vsetín
38 : 34
26.9. 15:00
AI008
Litovel - Sokol Sokolnice
38 : 23
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:30
AJ098
Sokol Nové Veselí - Zlín
36 : 24
28.2. 14:00
AJ078
V. Bystřice - Zubří
30 : 32
5.12. 13:30
AJ057
V. Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 27
29.11. 11:30
AJ054
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
2.liga mladší dorostenci M
2.4. 15:00
AL100
Napajedla - Žeravice
34 : 27
28.11. 15:00
AL050
Napajedla - Rožnov p.R.
23 : 38
7.11. 18:00
AL008
Litovel - Napajedla
32 : 21
Český pohár mužů
30.8. 10:30
AM023
Uničov A - Šumperk
26 : 27
Český pohár žen
17.11. 16:00
AN021
HK Hodonín - HC Zlín
25 : 29
10.10. 15:30
AN019
L.Zubří - Otrokovice
21 : 32
13.9. 16:00
AN010
SK Velká Bystřice - Karviná
25 : 24
1.liga ženy
17.4. 15:00
AR112
Poruba B - Zlín B
24 : 23
12.3. 12:00
AR094
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
28 : 22
13.2. 17:00
AR069
Otrokovice - Most B
26 : 15
2.liga ženy V
13.3. 16:00
AT096
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
22 : 34
28.2. 18:00
AT083
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
22 : 30
13.12. 16:00
AT064
SK Velká Bystřice - Bohunice
17 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Újezd u Brna
7 : 18
video
online
Bohunice - SKH Velká n.V.
15 : 14
video
online
Ivančice - Hodonín
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
556 : 346
34
2
Hodonín
20
15
0
5
495 : 302
30
3
Bohunice
20
13
0
7
444 : 284
26
4
SKH Velká n.V.
20
11
0
9
486 : 311
22
5
Újezd u Brna
20
3
1
16
225 : 543
7
6
SK Kuřim
20
0
1
19
146 : 566
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
144
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
120
Natálie Svobodová
HK Ivančice
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
27
Valerie Smetková
HK Hodonín
24
Natálie Svobodová
HK Ivančice
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Kozková
HK Hodonín
22
Michaela Blažková
SK Kuřim
20
Tereza Odehnalová
Sokol Újezd u Brna
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.