Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Zdenek Teller
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1946
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga st. žáků
14.5. 11:30
LF092
Ivančice - KP Brno B
31 : 20
14.5. 08:30
LF091
Ivančice - KP Brno A
22 : 34
1.5. 16:00
LF084
Újezd u Brna - Bohunice
28 : 25
24.4. 09:00
LF078
Nové Bránice - Juliánov
35 : 19
23.4. 10:30
LF073
Bohunice - Ivančice
34 : 31
17.4. 16:00
LF071
Újezd u Brna - Hustopeče
27 : 28
16.4. 15:00
LF070
SK Kuřim - KP Brno B
27 : 17
16.4. 12:00
LF069
SK Kuřim - KP Brno A
25 : 29
10.4. 14:00
LF061
Sokolnice - Ivančice
24 : 24
3.4. 16:00
LF057
Újezd u Brna - Nové Bránice
32 : 22
15.11. 16:30
LF040
Juliánov - Sokolnice
18 : 36
8.11. 09:00
LF046
Nové Bránice - Sokolnice
26 : 29
7.11. 09:30
LF044
SHC Maloměřice - Újezd u Brna
16 : 43
6.11. 15:15
LF109
KP Brno A - KP Brno B
41 : 13
23.10. 17:45
LF030
Bohunice - Újezd u Brna
23 : 31
18.10. 12:00
LF029
Sokolnice - SK Kuřim
23 : 20
26.9. 09:30
LF008
Bohunice - Hustopeče
33 : 17
22.9. 18:15
LF012
SHC Maloměřice - Juliánov
17 : 25
20.9. 09:00
LF003
Nové Bránice - Újezd u Brna
23 : 22
Jihomoravská liga st. žákyní
24.5. 18:00
LG053
Bohunice - Hodonín
17 : 30
21.5. 15:30
LG060
Bohunice - SKH Velká n.V.
15 : 14
15.5. 10:30
LG056
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 34
30.4. 09:00
LG050
Hodonín - SKH Velká n.V.
24 : 14
26.4. 17:00
LG043
Hodonín - Ivančice
21 : 16
5.4. 18:00
LG035
SKH Velká n.V. - Hodonín
14 : 21
31.3. 17:15
LG031
Bohunice - Ivančice
14 : 19
15.11. 10:30
LG030
Bohunice - SKH Velká n.V.
21 : 14
5.11. 17:30
LG015
SKH Velká n.V. - Bohunice
12 : 26
13.9. 09:45
LG003
Újezd u Brna - Hodonín
11 : 21
Jihomoravská liga ml. žáků
27.5. 15:45
LH099
Bohunice - Juliánov
15 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.