Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Zdenek Teller
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1946
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga st. žáků
14.5. 11:30
LF092
Ivančice - KP Brno B
31 : 20
14.5. 08:30
LF091
Ivančice - KP Brno A
22 : 34
1.5. 16:00
LF084
Újezd u Brna - Bohunice
28 : 25
24.4. 09:00
LF078
Nové Bránice - Juliánov
35 : 19
23.4. 10:30
LF073
Bohunice - Ivančice
34 : 31
17.4. 16:00
LF071
Újezd u Brna - Hustopeče
27 : 28
16.4. 15:00
LF070
SK Kuřim - KP Brno B
27 : 17
16.4. 12:00
LF069
SK Kuřim - KP Brno A
25 : 29
10.4. 14:00
LF061
Sokolnice - Ivančice
24 : 24
3.4. 16:00
LF057
Újezd u Brna - Nové Bránice
32 : 22
15.11. 16:30
LF040
Juliánov - Sokolnice
18 : 36
8.11. 09:00
LF046
Nové Bránice - Sokolnice
26 : 29
7.11. 09:30
LF044
SHC Maloměřice - Újezd u Brna
16 : 43
6.11. 15:15
LF109
KP Brno A - KP Brno B
41 : 13
23.10. 17:45
LF030
Bohunice - Újezd u Brna
23 : 31
18.10. 12:00
LF029
Sokolnice - SK Kuřim
23 : 20
26.9. 09:30
LF008
Bohunice - Hustopeče
33 : 17
22.9. 18:15
LF012
SHC Maloměřice - Juliánov
17 : 25
20.9. 09:00
LF003
Nové Bránice - Újezd u Brna
23 : 22
Jihomoravská liga st. žákyní
24.5. 18:00
LG053
Bohunice - Hodonín
17 : 30
21.5. 15:30
LG060
Bohunice - SKH Velká n.V.
15 : 14
15.5. 10:30
LG056
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 34
30.4. 09:00
LG050
Hodonín - SKH Velká n.V.
24 : 14
26.4. 17:00
LG043
Hodonín - Ivančice
21 : 16
5.4. 18:00
LG035
SKH Velká n.V. - Hodonín
14 : 21
31.3. 17:15
LG031
Bohunice - Ivančice
14 : 19
15.11. 10:30
LG030
Bohunice - SKH Velká n.V.
21 : 14
5.11. 17:30
LG015
SKH Velká n.V. - Bohunice
12 : 26
13.9. 09:45
LG003
Újezd u Brna - Hodonín
11 : 21
Jihomoravská liga ml. žáků
27.5. 15:45
LH099
Bohunice - Juliánov
15 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
20
17
1
2
446 : 274
35
2
Hustopeče A
20
17
0
3
530 : 290
34
3
Telnice
20
15
1
4
400 : 320
31
4
Újezd u Brna
20
14
0
6
412 : 371
28
5
KP Brno
20
10
1
9
389 : 373
21
6
Juliánov
20
9
2
9
336 : 338
20
7
Ivančice
20
7
0
13
389 : 440
14
8
Bohunice
20
5
1
14
318 : 415
11
9
SK Kuřim
20
5
1
14
290 : 379
11
10
Hustopeče B
20
4
3
13
344 : 422
11
11
SHC Maloměřice
20
2
0
18
220 : 452
4
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice
147
Erik Semerád
Legata Hustopeče A
142
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Popela
Sokol Telnice
21
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
18
Lukáš Koníček
Sokol Sokolnice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
32
Lukáš Ženatý
Handball KP Brno
26
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.