Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Prudký
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AM025
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
24 : 26
30.8. 17:00
AM031
Telnice - Maloměřice
21 : 32
Jihomoravská liga mužů
28.5. 17:00
LA088
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
22.5. 11:00
LA082
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
32 : 29
1.5. 11:00
LA070
Újezd u Brna - Bohunice B
36 : 29
24.4. 10:30
LA065
Nové Bránice - Hostěrádky
30 : 17
10.4. 16:00
LA051
Sokolnice - Třešť
35 : 30
2.4. 16:30
LA047
SK Kuřim B - Hostěrádky
28 : 30
19.3. 17:00
LA087
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
7.11. 11:00
LA037
SHC Maloměřice B - Újezd u Brna
39 : 27
11.10. 11:00
LA017
Újezd u Brna - Sokolnice
26 : 37
4.10. 11:00
LA011
Hostěrádky - Třešť
25 : 30
20.9. 10:30
LA003
Nové Bránice - Újezd u Brna
32 : 25
19.9. 13:00
LA001
SHC Maloměřice B - Třešť
30 : 32
13.9. 11:00
LA044
Újezd u Brna - Hostěrádky
30 : 28
Moravská liga ml. dorostenců
29.5. 14:00
LD088
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
22.5. 13:00
LD082
Újezd u Brna - Sokol Horka nad Moravou
33 : 31
8.5. 13:00
LD073
Sokol Telnice - Sokol Horka nad Moravou
35 : 23
1.5. 13:00
LD070
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
17.4. 13:00
LD059
Újezd u Brna - Hustopeče
26 : 53
3.4. 11:00
LD048
Újezd u Brna - Nové Bránice
30 : 31
5.3. 15:00
LD065
Nové Bránice - SK Velká Bystřice B
32 : 46
11.10. 13:00
LD017
Újezd u Brna - Sokol Telnice
30 : 52
20.9. 12:15
LD003
Nové Bránice - Újezd u Brna
43 : 29
13.9. 17:30
LD071
Újezd u Brna - Sokol Nové Veselí B
13 : 66
13.9. 13:00
LD044
Újezd u Brna - SK Velká Bystřice B
22 : 55
Jihomoravská liga st. žáků
28.5. 15:30
LF106
Nové Bránice - Bohunice
32 : 16
27.5. 17:00
LF099
Bohunice - Juliánov
30 : 22
22.5. 16:00
LF098
Újezd u Brna - SHC Maloměřice
34 : 20
15.5. 14:00
LF094
Sokolnice - Juliánov
34 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.