Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Josef Škroch
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
20.3. 11:00
AE093
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 27
21.2. 10:30
AE072
Hustopeče - Napajedla
21 : 20
20.2. 17:00
AE069
Sokol V. Meziříčí - Telnice
33 : 21
13.12. 17:00
AE063
Házená Tišnov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 25
5.12. 11:00
AE056
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
23 : 22
24.10. 16:30
AE033
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 32
26.9. 15:00
AE009
Bohunice - Sokol II.Prostějov
30 : 19
2.liga starší dorostenci M
20.2. 15:00
AI069
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
44 : 22
2.liga mladší dorostenci M
24.4. 10:00
AL114
TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R.
30 : 29
26.9. 13:00
AL009
Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 49
Český pohár mužů
31.10. 15:00
AM056
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
22 : 32
2.liga ženy V
17.4. 13:00
AT114
Olomouc - Karviná
25 : 15
8.11. 17:00
AT038
Olomouc - Bohunice
18 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
24.10. 13:00
LF032
SK Kuřim - Bohunice
29 : 27
Jihomoravská liga st. žákyní
24.10. 14:30
LG021
SK Kuřim - Bohunice
3 : 24
Jihomoravská liga ml. žáků
24.10. 11:30
LH032
SK Kuřim - Bohunice
15 : 11
LOLK starší žáci
14.5. 10:30
OB078
V. Bystřice - Žeravice
37 : 17
17.10. 13:15
OB028
STM Olomouc 2001 - Žeravice
35 : 24
17.10. 11:45
OB026
STM Olomouc 2002 - Hranice
28 : 16
LOLK mladší žactvo I
17.10. 14:45
OC022
STM Olomouc A - Litovel A
39 : 33
LOLK mladší žactvo II -jaro
14.5. 09:00
OF041
Velká Bystřice B - TJ Sokol Centrum Haná B
11 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.