Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.10.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 15:00
AB119
Sokol Přerov - Talent Plzeň "B"
29 : 37
13.3. 17:00
AB086
Olomouc - Talent Plzeň "B"
26 : 28
21.2. 11:00
AB069
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
24 : 23
13.12. 16:30
AB063
Sokol Nové Veselí - Starý Plzenec
37 : 23
18.10. 17:00
AB025
Sokol Ostrava - Jičín "B"
31 : 24
27.9. 16:30
AB008
Sokol Nové Veselí - Chodov
29 : 25
2.liga muži JM
6.12. 17:00
AE057
Juliánov - Bohunice
24 : 24
10.10. 15:00
AE020
Bohunice - Hustopeče
27 : 26
1.liga starší dorostenci
8.5. 12:30
AG122
Zlín - Zubří
22 : 46
13.12. 14:30
AG063
Sokol Nové Veselí - Karviná
33 : 25
18.10. 15:00
AG025
Sokol Ostrava - Jičín
30 : 24
2.liga starší dorostenci Č
27.9. 18:30
AH008
Sokol Nové Veselí B - Chodov
20 : 20
2.liga starší dorostenci M
28.11. 15:00
AI052
Litovel - V. Bystřice
26 : 23
1.liga mladší dorostenci
8.5. 14:30
AJ122
Zlín - Zubří
27 : 40
13.12. 12:30
AJ063
Sokol Nové Veselí - Karviná
35 : 34
2.liga mladší dorostenci M
13.3. 15:00
AL086
TJ STM Olomouc - Bohunice
31 : 29
21.2. 09:00
AL069
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
26 : 22
6.12. 15:00
AL057
Sokol Juliánov - Bohunice
35 : 28
28.11. 13:00
AL052
Litovel - Sokol Juliánov
43 : 30
18.10. 13:00
AL025
Sokol Ostrava - HK Ivančice
19 : 35
10.10. 13:00
AL020
Bohunice - TJ STM Olomouc
27 : 44
Český pohár mužů
17.11. 19:00
AM072
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
26 : 28
31.10. 17:00
AM061
Ivančice - HC Zlín
21 : 24
Český pohár žen
10.10. 17:00
AN017
Bohunice - H.Brod
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
23.1. 15:25
AO098
Talent A - Kopřivnice A
19 : 13
23.1. 14:30
AO097
S.Vršovice - Napajedla
26 : 21
23.1. 12:40
AO095
S.Vršovice - Kopřivnice A
23 : 13
23.1. 09:55
AO092
Talent A - S.Vršovice
19 : 13
23.1. 09:00
AO091
Napajedla - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
1.liga ženy
10.4. 15:00
AR108
Otrokovice - Kunovice
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Újezd u Brna
7 : 18
video
online
Bohunice - SKH Velká n.V.
15 : 14
video
online
Ivančice - Hodonín
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
556 : 346
34
2
Hodonín
20
15
0
5
495 : 302
30
3
Bohunice
20
13
0
7
444 : 284
26
4
SKH Velká n.V.
20
11
0
9
486 : 311
22
5
Újezd u Brna
20
3
1
16
225 : 543
7
6
SK Kuřim
20
0
1
19
146 : 566
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
144
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
120
Natálie Svobodová
HK Ivančice
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
27
Valerie Smetková
HK Hodonín
24
Natálie Svobodová
HK Ivančice
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Kozková
HK Hodonín
22
Michaela Blažková
SK Kuřim
20
Tereza Odehnalová
Sokol Újezd u Brna
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.