Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 15:00
AC130
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
16.4. 18:00
AC105
Třeboň - Zruč n.S.
24 : 23
27.2. 18:00
AC074
Zruč n.S. - L.Vršovice
26 : 28
12.12. 15:30
AC066
H.Brod - Praha 4
24 : 30
6.12. 17:00
AC058
Č.Budějovice - L.Vršovice
27 : 20
28.11. 18:00
AC050
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 26
21.11. 18:00
AC046
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
25.10. 17:00
AC036
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 22
4.10. 17:00
AC014
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 34
27.9. 17:00
AC010
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
35 : 28
19.9. 18:00
AC002
Třeboň - H.Brod
24 : 29
2.liga muži SVČ
30.4. 11:00
AD119
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 27
22.11. 15:00
AD043
Slavia - TJ Sokol Bělá
37 : 23
24.10. 11:00
AD034
Kolín - Ústí n.L.
27 : 25
2.liga muži JM
23.4. 17:00
AE109
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
23 : 25
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 13:00
AH119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
33 : 27
16.4. 16:00
AH105
Třeboň - Chodov
35 : 31
21.11. 16:00
AH046
Třeboň - ELP Jablonec
33 : 23
24.10. 13:00
AH034
TJ Sokol Úvaly - Chodov
31 : 17
19.9. 16:00
AH002
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
2.liga starší dorostenci M
23.4. 15:00
AI109
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
24 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 15:00
AK119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
27 : 28
19.3. 16:30
AK094
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
29 : 34
27.2. 16:00
AK074
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
31 : 29
28.11. 16:00
AK050
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
28 : 27
24.10. 15:00
AK034
TJ Sokol Úvaly - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 40
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM039
Č.Budějovice - HBC Strakonice
18 : 28
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:45
AP090
Háje - Kobylisy II
25 : 18
17.1. 14:55
AP088
Slavia - Háje
17 : 10
17.1. 14:00
AP087
Kobylisy II - Otrokovice
9 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.