Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
4.10. 10:30
AE015
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
20.9. 10:30
AE004
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
18 : 24
19.9. 17:00
AE005
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
37 : 34
2.liga muži SM13
20.12. 18:00
AF055
Holešov - SKP F-M B
37 : 27
29.11. 10:30
AF072
Šumperk - Hranice B
22 : 18
1.liga starší dorostenci
25.10. 15:00
AG032
Zlín - Sokol Nové Veselí
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
1.liga mladší dorostenci
25.10. 13:00
AJ032
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
2.liga mladší dorostenci M
19.9. 13:00
AL005
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 26
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AM027
U. Hradiště - Hustopeče
22 : 29
Žákovská liga starších žaček
5.12. 17:45
AP040
Havl. Brod A - DHK Zora Olomouc B
19 : 8
5.12. 16:45
AP039
Poruba - Slavia
8 : 20
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 11:45
AP034
DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc
15 : 17
5.12. 10:45
AP033
Havl. Brod A - Slavia
19 : 20
2.liga ženy V
18.10. 16:00
AT020
SK Velká Bystřice - L.Zubří
41 : 30
1.liga mladší dorostenky - východ
24.11. 17:30
AVB052
SKH Velká n.V. - Zlín
22 : 29
28.10. 13:00
AVB031
Veselí n.M. - Velká Bystřice
25 : 19
18.10. 14:00
AVB020
Velká Bystřice - Poruba
29 : 24
LOLK starší žáci
7.11. 08:30
OB038
V. Bystřice - Litovel
49 : 14
12.9. 14:45
OB001
STM Olomouc 2001 - STM Olomouc 2002
24 : 31
LOLK mladší žactvo I
12.9. 12:00
OC001
STM Olomouc A - Zora Olomouc A
33 : 16
LOLK mladší žactvo II
12.9. 13:15
OD001
STM Olomouc B - Horka nad Moravou
15 : 6
ZL starší žačky
8.11. 09:00
ZE039
DHK Litovel - Zlín B
18 : 19
12.10. 18:00
ZE012
DHK Zora Olomouc - Zlín A
21 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Velká n.V.
18 : 16
video
online
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
20 : 5
video
online
Měnín - Hodonín
14 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
20
19
0
1
419 : 124
38
2
Velká n.V.
20
15
0
5
386 : 183
30
3
Hodonín
20
13
0
7
358 : 218
26
4
SHK Veselí n. M.
20
8
0
12
173 : 296
16
5
Újezd u Brna
20
3
1
16
135 : 422
7
6
Měnín
20
1
1
18
150 : 378
3
Tabulka střelců
Anna Křížová
Tatran Bohunice
103
Barbora Nováková
SKH Velká n.V.
86
Veronika Vrbová
HK Hodonín
79
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Linda Grolichová
Sokol Měnín
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
9
Sabina Havelková
Tatran Bohunice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
14
Nicole Šuttová
HK Hodonín
8
Michaela Musilová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.