Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Lukáš Králík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK muži
24.10. 16:00
OA031
U. Hradiště - Luhačovice
23 : 22
ZL starší žáci
1.11. 11:00
ZC034
Napajedla - Zlín
16 : 19
24.10. 14:00
ZC026
U. Hradiště - Holešov
29 : 10
ZL mladší žactvo I podzim
1.11. 09:30
ZDA034
Napajedla_ch - Otrokovice_d
12 : 14
20.9. 08:30
ZDA003
Zlín A_ch - Napajedla_ch
31 : 18
ZL mladší žactvo I jaro
10.4. 09:00
ZDAJ003
Zlín A_d - Rožnov p.R.
43 : 10
ZL mladší žactvo II podzim
25.10. 09:00
ZDB029
Kunovice_d - Holešov_ch
12 : 5
11.10. 08:30
ZDB018
Kunovice_d - Zlín B_ch
31 : 10
20.9. 10:00
ZDB004
Zlín B_ch - L.Zubří_d
11 : 8
ZL mladší žactvo II jaro
30.4. 10:15
ZDBJ018
Zlín B_ch - Kunovice_d
12 : 26
ZL starší žačky
7.11. 09:30
ZE037
Zlín A - DHK Zora Olomouc B
30 : 5
25.10. 10:45
ZE030
Kunovice - DHK Zora Olomouc B
25 : 11
11.10. 10:15
ZE020
Kunovice - L.Zubří
14 : 26
20.9. 12:45
ZE005
Zlín A - Kunovice
34 : 12
20.9. 11:15
ZE004
Zlín B - Žeravice
33 : 17
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.