Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.5. 12:30
AB132
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
12.3. 20:00
AB085
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
40 : 24
14.11. 16:00
AB038
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 31
25.10. 17:00
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 19
11.10. 11:00
AB023
Sokol Přerov - Starý Plzenec
35 : 39
2.liga muži SVČ
14.11. 18:00
AD038
Náchod "B" - Liberec
18 : 36
2.liga muži JM
23.4. 17:00
AE114
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
36 : 26
5.3. 16:30
AE081
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
32 : 26
20.2. 11:00
AE070
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
21 : 20
6.12. 17:00
AE060
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
24.10. 17:00
AE031
Ivančice - Bohunice
24 : 17
27.9. 16:30
AE011
SK Kuřim - Telnice
31 : 31
1.liga starší dorostenci
12.3. 16:00
AG085
Sokol Nové Veselí - Jičín
39 : 24
25.10. 15:00
AG031
Jičín - Talent Škoda JS Plzeň
25 : 37
2.liga starší dorostenci M
23.4. 15:00
AI114
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
28 : 31
6.12. 15:00
AI060
Sokol II.Prostějov - Sokol Sokolnice
45 : 30
24.10. 15:00
AI031
HK Ivančice - Vsetín
25 : 21
11.10. 13:00
AI023
Žeravice - Rožnov p.R.
27 : 33
1.liga mladší dorostenci
12.3. 18:00
AJ085
Sokol Nové Veselí - Jičín
47 : 26
25.10. 13:00
AJ031
Jičín - Talent Škoda JS Plzeň
23 : 26
2.liga mladší dorostenci M
6.12. 13:00
AL060
TJ Sokol Centrum Haná - Napajedla
38 : 31
24.10. 13:00
AL031
HK Ivančice - Bohunice
41 : 28
11.10. 09:00
AL023
Žeravice - Rožnov p.R.
17 : 29
Český pohár mužů
31.10. 11:00
AM054
Maloměřice - KP Brno
18 : 28
Český pohár žen
17.11. 19:00
AN026
Bohunice - SHK Veselí n.M.
9 : 18
1.liga ženy
7.5. 13:00
AR126
Sokol V. Meziříčí - Olomouc B
24 : 41
30.4. 14:15
AR118
Zlín B - Kobylisy
28 : 24
16.4. 15:00
AR110
Kunovice - H.Brod
23 : 23
8.11. 15:00
AR040
Poruba B - S.Vršovice
29 : 20
1.liga starší dorostenky - východ
7.5. 11:00
AUB126
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
9 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Újezd u Brna
7 : 18
video
online
Bohunice - SKH Velká n.V.
15 : 14
video
online
Ivančice - Hodonín
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
556 : 346
34
2
Hodonín
20
15
0
5
495 : 302
30
3
Bohunice
20
13
0
7
444 : 284
26
4
SKH Velká n.V.
20
11
0
9
486 : 311
22
5
Újezd u Brna
20
3
1
16
225 : 543
7
6
SK Kuřim
20
0
1
19
146 : 566
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
144
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
120
Natálie Svobodová
HK Ivančice
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
27
Valerie Smetková
HK Hodonín
24
Natálie Svobodová
HK Ivančice
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Kozková
HK Hodonín
22
Michaela Blažková
SK Kuřim
20
Tereza Odehnalová
Sokol Újezd u Brna
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.