Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.5. 18:00
AB131
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
8.5. 16:30
AB124
Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava
36 : 19
19.3. 18:00
AB092
HBC Strakonice - Starý Plzenec
22 : 25
28.2. 15:00
AB076
Starý Plzenec - Bystřice p.H.
20 : 21
29.11. 17:00
AB053
Talent Plzeň "B" - Sokol Přerov
43 : 30
22.11. 15:00
AB048
Starý Plzenec - Náchod
32 : 29
3.10. 18:00
AB013
HBC Strakonice - Jičín "B"
32 : 27
2 liga muži JZČ
28.2. 17:00
AC076
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
27 : 32
2.liga muži JM
10.10. 17:00
AE021
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
26 : 24
1.liga starší dorostenci
28.5. 16:00
AG131
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
19.3. 16:00
AG092
HBC Strakonice 1921 - Karviná
24 : 24
3.10. 16:00
AG013
HBC Strakonice 1921 - Jičín
29 : 27
2.liga starší dorostenci Č
23.4. 15:00
AH111
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Úvaly
22 : 26
2.liga starší dorostenci M
10.10. 15:00
AI021
Sokol V. Meziříčí - Sokol Sokolnice
40 : 22
1.liga mladší dorostenci
8.5. 12:30
AJ124
Sokol Nové Veselí - HK B Most
43 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
28.5. 14:15
AK131
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
19.3. 14:15
AK092
HBC Strakonice - Loko Louny
36 : 26
Žákovská liga starších žaček
17.4. 16:15
AP230
Poruba - DHC Plzeň A
21 : 25
17.4. 14:25
AP228
DHK Pardubice A - Poruba
20 : 24
17.4. 13:30
AP227
DHC Plzeň A - Otrokovice
13 : 18
17.4. 11:40
AP225
Otrokovice - Poruba
26 : 12
17.4. 10:45
AP224
DHC Plzeň A - DHK Pardubice A
30 : 16
17.4. 08:55
AP222
DHK Pardubice A - Otrokovice
15 : 20
17.4. 08:00
AP221
Písek - DHC Plzeň A
11 : 18
17.1. 15:50
AP089
Otrokovice - Žirovnice
14 : 12
17.1. 13:05
AP086
Žirovnice - Slavia
17 : 17
17.1. 12:10
AP085
Otrokovice - Háje
20 : 12
17.1. 09:25
AP082
Slavia - Otrokovice
13 : 14
17.1. 08:30
AP081
Žirovnice - Kobylisy II
24 : 9
1.liga ženy
1.5. 13:00
AR116
J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
38 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
KP Brno A
20
19
1
0
700 : 412
39
2
Sokolnice
20
14
2
4
600 : 463
30
3
SK Kuřim
20
14
0
6
591 : 446
28
4
Újezd u Brna
20
12
1
7
584 : 498
25
5
Bohunice
20
12
1
7
538 : 503
25
6
Ivančice
20
10
3
7
580 : 498
23
7
Nové Bránice
20
10
0
10
503 : 476
20
8
KP Brno B
20
5
0
15
397 : 541
10
9
Hustopeče
20
5
0
15
417 : 598
10
10
Juliánov
20
3
1
16
424 : 595
7
11
SHC Maloměřice
20
1
1
18
309 : 613
3
Tabulka střelců
Filip Erbes
Handball KP Brno A
226
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
223
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
207
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
29
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
28
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Robin Žaloudek
HK Ivančice
40
Filip Šilberger
HK Ivančice
40
Jakub Březina
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.