Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 17:00
AE115
Ivančice - Sokol II.Prostějov
32 : 28
24.4. 17:00
AE111
Házená Tišnov - Maloměřice
18 : 30
20.3. 11:00
AE093
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 27
5.3. 17:00
AE082
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
26 : 27
21.2. 10:30
AE072
Hustopeče - Napajedla
21 : 20
20.2. 17:00
AE069
Sokol V. Meziříčí - Telnice
33 : 21
13.12. 17:00
AE063
Házená Tišnov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 25
5.12. 11:00
AE056
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
23 : 22
24.10. 16:30
AE033
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 32
18.10. 17:30
AE030
Házená Tišnov - Bohunice
23 : 27
26.9. 15:00
AE009
Bohunice - Sokol II.Prostějov
30 : 19
2.liga muži SM13
12.5. 18:00
AF157
Tatran Litovel B - Zubří B
32 : 34
12.3. 10:30
AF119
Holešov - V. Bystřice
20 : 43
6.3. 16:00
AF111
Tatran Litovel B - Šumperk
39 : 28
12.2. 18:00
AF145
Šumperk - V. Bystřice
17 : 30
1.liga starší dorostenci
29.11. 13:00
AG051
Handball KP Brno - Sokol Ostrava
22 : 24
4.10. 13:00
AG018
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
2.liga starší dorostenci M
30.4. 15:00
AI115
HK Ivančice - Sokol II.Prostějov
29 : 25
28.4. 18:30
AI117
Sokol Telnice - Kopřivnice
30 : 35
5.3. 15:00
AI082
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
21 : 28
20.2. 15:00
AI069
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
44 : 22
19.9. 14:00
AI006
Sokol Sokolnice - Kopřivnice
22 : 45
2.liga mladší dorostenci M
30.4. 13:00
AL115
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
48 : 36
26.9. 13:00
AL009
Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 49
Český pohár mužů
31.10. 15:00
AM056
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
22 : 32
2.liga ženy V
8.5. 16:00
AT124
HK Hodonín - Bohunice
26 : 14
1.liga starší dorostenky - východ
8.5. 14:00
AUB124
HK Hodonín - Tatran Bohunice
22 : 19
1.liga mladší dorostenky - východ
15.5. 13:00
AVB127
Veselí n.M. - HK Ivančice
25 : 27
8.11. 11:30
AVB039
HK Ivančice - Zlín
25 : 25
7.11. 11:30
AVB041
SKH Velká n.V. - H.Brod
24 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.