Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 17:00
AB121
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 24
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
21.2. 16:00
AB067
Jičín "B" - Sokol Přerov
34 : 26
21.11. 17:00
AB044
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
33 : 25
15.11. 10:00
AB042
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
26 : 27
24.10. 17:00
AB033
Dvůr Králové - Olomouc
14 : 19
17.10. 16:00
AB027
Náchod - Sokol Přerov
47 : 21
4.10. 15:00
AB015
Starý Plzenec - Dvůr Králové
31 : 24
27.9. 17:00
AB007
Jičín "B" - Olomouc
29 : 25
2 liga muži JZČ
8.5. 17:00
AC122
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
17.4. 17:30
AC106
Praha 4 - S.Vršovice
31 : 28
4.10. 17:00
AC015
VŠ Plzeň - H.Brod
26 : 22
2.liga muži SVČ
15.5. 15:00
AD127
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
8.5. 14:30
AD124
Sokol Kobylisy - Liberec
36 : 43
23.4. 18:00
AD114
Náchod "B" - Loko Louny
33 : 48
17.10. 18:00
AD027
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
19.9. 11:00
AD001
Kolín - Slavia
26 : 23
1.liga starší dorostenci
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
25 : 35
15.11. 14:00
AG042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
38 : 30
27.9. 15:00
AG007
Jičín - Handball KP Brno
32 : 21
2.liga starší dorostenci Č
3.10. 13:00
AH016
Náchod - TJ Sokol Bělá
28 : 16
19.9. 13:00
AH001
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 19
1.liga mladší dorostenci
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
22 : 35
15.11. 12:00
AJ042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
32 : 26
27.9. 13:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
29 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
3.10. 11:00
AK016
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
22 : 22
19.9. 15:00
AK001
TJ Sokol Úvaly - Sokol Šťáhlavy
25 : 38
Český pohár mužů
17.11. 18:00
AM070
H.Brod - Dukla Praha
18 : 38
Žákovská liga starších žáků
23.1. 16:15
AO090
F.-Místek A - Sokol N. Veselí A
27 : 30
23.1. 13:30
AO087
Sokol N. Veselí A - Rožnov p.R.
20 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
KP Brno A
20
19
1
0
700 : 412
39
2
Sokolnice
20
14
2
4
600 : 463
30
3
SK Kuřim
20
14
0
6
591 : 446
28
4
Újezd u Brna
20
12
1
7
584 : 498
25
5
Bohunice
20
12
1
7
538 : 503
25
6
Ivančice
20
10
3
7
580 : 498
23
7
Nové Bránice
20
10
0
10
503 : 476
20
8
KP Brno B
20
5
0
15
397 : 541
10
9
Hustopeče
20
5
0
15
417 : 598
10
10
Juliánov
20
3
1
16
424 : 595
7
11
SHC Maloměřice
20
1
1
18
309 : 613
3
Tabulka střelců
Filip Erbes
Handball KP Brno A
226
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
223
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
207
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
29
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
28
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Robin Žaloudek
HK Ivančice
40
Filip Šilberger
HK Ivančice
40
Jakub Březina
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.