Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 10:30
AE116
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
27 : 24
24.4. 10:30
AE113
Napajedla - Telnice
30 : 19
20.9. 10:30
AE004
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
18 : 24
2.liga muži SM13
8.5. 10:30
AF175
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
3.4. 10:30
AF127
Tatran Litovel B - Krmelín
36 : 22
13.3. 13:00
AF117
Hranice B - SKH Polanka n.O
23 : 26
14.11. 11:00
AF049
Tatran Litovel B - Vsetín
30 : 31
18.10. 10:30
AF033
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
3.10. 17:30
AF015
V. Bystřice - Krmelín
40 : 19
2.liga starší dorostenci M
7.5. 13:00
AI124
Litovel - Sokol Telnice
46 : 24
17.4. 15:30
AI106
Žeravice - Kopřivnice
27 : 32
16.4. 15:30
AI105
V. Bystřice - Sokol Sokolnice
47 : 31
2.4. 15:00
AI098
Litovel - Sokol V. Meziříčí
44 : 24
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
3.10. 15:30
AI013
V. Bystřice - HK Ivančice
38 : 31
1.liga mladší dorostenci
16.4. 17:30
AJ105
V. Bystřice - Frýdek-Místek
32 : 34
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
22.11. 16:00
AJ046
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 34
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 15:00
AL124
Litovel - Sokol Ostrava
43 : 16
24.4. 12:30
AL113
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
17.4. 13:30
AL106
Žeravice - TJ STM Olomouc
15 : 25
2.4. 17:00
AL098
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
5.3. 13:00
AL084
Litovel - TJ STM Olomouc
30 : 19
14.11. 13:00
AL041
Litovel - SKH Polanka n.O.
35 : 31
Žákovská liga starších žáků
21.2. 17:00
AO119
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 33
21.2. 16:00
AO118
TJ STM Olomouc - Sokol N. Veselí A
24 : 36
21.2. 14:00
AO116
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
25 : 16
21.2. 12:00
AO114
V. Bystřice - TJ STM Olomouc
29 : 20
21.2. 10:00
AO112
TJ STM Olomouc - Napajedla
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Újezd u Brna
7 : 18
video
online
Bohunice - SKH Velká n.V.
15 : 14
video
online
Ivančice - Hodonín
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
556 : 346
34
2
Hodonín
20
15
0
5
495 : 302
30
3
Bohunice
20
13
0
7
444 : 284
26
4
SKH Velká n.V.
20
11
0
9
486 : 311
22
5
Újezd u Brna
20
3
1
16
225 : 543
7
6
SK Kuřim
20
0
1
19
146 : 566
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
144
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
120
Natálie Svobodová
HK Ivančice
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
27
Valerie Smetková
HK Hodonín
24
Natálie Svobodová
HK Ivančice
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Kozková
HK Hodonín
22
Michaela Blažková
SK Kuřim
20
Tereza Odehnalová
Sokol Újezd u Brna
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.