Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 16:00
AA183
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
26 : 24
16.4. 17:00
AA153
KP Brno - HC Zlín
26 : 18
1.liga muži
30.4. 17:00
AB120
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
22 : 24
2.4. 16:00
AB101
Náchod - HBC Strakonice
28 : 28
6.3. 16:30
AB084
Sokol Nové Veselí - Olomouc
34 : 28
28.2. 17:00
AB077
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
30 : 21
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
22.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bystřice p.H.
36 : 31
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
11.10. 11:00
AB021
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
19.9. 16:00
AB005
Náchod - Sokol Nové Veselí
24 : 24
2.liga muži SVČ
2.4. 18:00
AD101
Náchod "B" - Ml. Boleslav
27 : 29
5.12. 17:00
AD060
Náchod "B" - Ústí n.L.
22 : 29
19.9. 18:00
AD005
Náchod "B" - Sokol Kobylisy
33 : 23
2.liga muži JM
7.5. 16:30
AE121
SK Kuřim - Ivančice
19 : 32
20.3. 17:00
AE092
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 27
19.3. 17:00
AE095
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
23 : 20
27.2. 17:00
AE075
Sokol II.Prostějov - Bohunice
25 : 27
6.12. 17:00
AE055
Ivančice - SK Kuřim
37 : 27
28.11. 17:00
AE049
Sokol II.Prostějov - Ivančice
20 : 30
15.11. 17:00
AE041
Házená Tišnov - SK Kuřim
40 : 37
2.liga muži SM13
14.5. 17:30
AF181
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
1.5. 10:30
AF165
Holešov - L.Zubří
31 : 25
24.4. 10:30
AF160
Šumperk - Rožnov p.R.
34 : 28
23.4. 17:00
AF158
L.Zubří - V. Bystřice
27 : 30
19.12. 17:30
AF054
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
18.10. 17:30
AF029
Holešov - Krmelín
31 : 30
18.10. 13:00
AF031
Hranice B - Zubří B
32 : 18
4.10. 13:00
AF018
Hranice B - MHK Karviná
20 : 23
1.liga starší dorostenci
6.3. 14:30
AG084
Sokol Nové Veselí - Handball KP Brno
40 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.