Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Tomáš Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
30.4. 16:00
AC120
H.Brod - Libčice n. Vlt.
13 : 32
2.liga starší dorostenci M
28.2. 14:00
AI074
Sokol Sokolnice - Litovel
19 : 38
22.11. 11:00
AI043
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
35 : 20
4.10. 17:00
AI017
Sokol Sokolnice - Vsetín
26 : 29
19.9. 14:00
AI006
Sokol Sokolnice - Kopřivnice
22 : 45
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 09:00
AL043
HK Ivančice - Bystřice p.H.
32 : 15
Český pohár mužů
30.8. 16:00
AM011
D. Cerekev - Č.Budějovice
24 : 25
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP239
Slavia - SKH Velká n.V.
24 : 17
16.4. 14:25
AP238
Zlín B - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 13
16.4. 12:35
AP236
SKH Velká n.V. - Zlín B
17 : 19
16.4. 10:45
AP234
S.Vršovice - Zlín B
24 : 20
16.4. 08:55
AP232
Zlín B - Slavia
14 : 26
16.4. 08:00
AP231
SKH Velká n.V. - S.Vršovice
11 : 20
2.liga ženy V
17.4. 13:30
AT113
HK Ivančice - Bohunice
21 : 17
26.9. 16:00
AT008
HK Hodonín - HK Ivančice
27 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 14:00
AUB120
H.Brod - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 24
26.9. 18:00
AUB008
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
31 : 21
1.liga mladší dorostenky - východ
17.4. 11:30
AVB113
HK Ivančice - Bohunice
25 : 17
2.4. 13:00
AVB100
HK Ivančice - Zábřeh
32 : 13
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
22.11. 13:00
AVB050
HK Ivančice - Karviná
42 : 18
15.11. 13:00
AVB043
Veselí n.M. - DHK Pardubice
33 : 17
24.10. 11:30
AVB030
SKH Velká n.V. - Velká Bystřice
24 : 19
Jihomoravská liga mužů
15.5. 11:00
LA078
Hostěrádky - Sokolnice
20 : 25
14.5. 11:00
LA084
Sokolnice - Nové Bránice
30 : 22
4.10. 14:00
LA015
Sokolnice - Bohunice B
32 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
1.11. 13:30
LD032
Hustopeče - Nové Bránice
28 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
1.11. 10:30
LF039
Hustopeče - Nové Bránice
18 : 28
4.10. 12:00
LF018
Sokolnice - Bohunice
31 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
1.11. 12:00
LH038
Hustopeče A - Telnice
25 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.