Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Martin Hlavinka
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
22.11. 16:00
AJ046
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 34
Žákovská liga starších žáků
21.2. 18:00
AO120
Sokol N. Veselí A - V. Bystřice
30 : 20
21.2. 15:00
AO117
V. Bystřice - Napajedla
35 : 24
21.2. 13:00
AO115
Napajedla - Sokol N. Veselí A
15 : 34
21.2. 11:00
AO113
Sokol N. Veselí A - TJ Sokol Centrum Haná
15 : 21
21.2. 09:00
AO111
TJ Sokol Centrum Haná - V. Bystřice
22 : 16
Žákovská liga starších žaček
16.4. 17:00
AP250
Háje - J.Hradec
17 : 21
16.4. 15:00
AP248
Ostrava-Zábřeh - Háje
21 : 20
16.4. 13:00
AP246
DHK Litovel - Ostrava-Zábřeh
24 : 24
16.4. 11:00
AP244
J.Hradec - Ostrava-Zábřeh
25 : 18
16.4. 09:00
AP242
Ostrava-Zábřeh - Havl. Brod A
19 : 16
12.3. 17:00
AP170
Háje - DHK Zora Olomouc B
23 : 16
12.3. 16:00
AP169
Zlín A - S.Vršovice
24 : 17
12.3. 13:00
AP166
S.Vršovice - DHK Pardubice A
22 : 7
12.3. 11:00
AP164
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice A
15 : 17
12.3. 10:00
AP163
Háje - S.Vršovice
18 : 22
5.12. 15:45
AP038
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
5.12. 14:45
AP037
DHK Zora Olomouc B - Poruba
6 : 18
5.12. 12:45
AP035
Poruba - Havl. Brod A
21 : 29
5.12. 09:45
AP032
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
5.12. 08:45
AP031
Slavia - DHK Zora Olomouc B
19 : 6
2.liga ženy V
17.4. 13:00
AT114
Olomouc - Karviná
25 : 15
13.3. 16:00
AT096
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
22 : 34
13.12. 16:00
AT064
SK Velká Bystřice - Bohunice
17 : 23
27.9. 16:00
AT009
SK Velká Bystřice - Olomouc
25 : 22
1.liga mladší dorostenky - východ
8.5. 14:00
AVB123
Velká Bystřice - Zlín
4 : 36
10.4. 13:00
AVB103
Veselí n.M. - Karviná
26 : 25
13.3. 14:00
AVB096
Velká Bystřice - SKH Velká n.V.
15 : 23
14.2. 15:30
AVB067
Veselí n.M. - Zábřeh
31 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.