Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Josef Kolář
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
16.4. 17:00
AP250
Háje - J.Hradec
17 : 21
16.4. 15:00
AP248
Ostrava-Zábřeh - Háje
21 : 20
16.4. 13:00
AP246
DHK Litovel - Ostrava-Zábřeh
24 : 24
16.4. 11:00
AP244
J.Hradec - Ostrava-Zábřeh
25 : 18
16.4. 09:00
AP242
Ostrava-Zábřeh - Havl. Brod A
19 : 16
Moravská liga ml. dorostenců
23.4. 12:45
LD064
Házená Uničov - Sokol Horka nad Moravou
35 : 23
28.9. 16:00
LD010
Sokol Horka nad Moravou - SK Velká Bystřice B
30 : 34
20.9. 12:30
LD004
Házená Uničov - U.Hradiště
36 : 28
LOLK muži
23.4. 15:00
OA047
Uničov A - Dřevohostice
26 : 25
20.9. 10:30
OA009
Uničov A - Senice
23 : 20
LOLK starší žáci
30.4. 14:45
OB066
STM Olomouc 2002 - Šumperk
38 : 13
9.4. 10:30
OB055
V. Bystřice - STM Olomouc 2001
43 : 22
2.4. 13:00
OB047
Uničov - V. Bystřice
20 : 43
20.9. 09:00
OB009
Uničov - Šumperk
26 : 8
LOLK mladší žactvo I -jaro
30.4. 12:00
OE013
STM Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná A
34 : 27
9.4. 12:00
OE005
V. Bystřice A - STM Olomouc A
34 : 21
LOLK mladší žactvo II -jaro
15.5. 09:00
OF042
Senice na Hané - TJ Sokol Centrum Haná C
23 : 12
30.4. 13:15
OF028
STM Olomouc B - TJ Sokol Centrum Haná B
28 : 10
9.4. 09:00
OF008
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
11 : 25
ZL starší žačky
5.6. 09:00
ZE053
DHK Litovel - DHK Zora Olomouc B
16 : 13
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Velká n.V.
18 : 16
video
online
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
20 : 5
video
online
Měnín - Hodonín
14 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
20
19
0
1
419 : 124
38
2
Velká n.V.
20
15
0
5
386 : 183
30
3
Hodonín
20
13
0
7
358 : 218
26
4
SHK Veselí n. M.
20
8
0
12
173 : 296
16
5
Újezd u Brna
20
3
1
16
135 : 422
7
6
Měnín
20
1
1
18
150 : 378
3
Tabulka střelců
Anna Křížová
Tatran Bohunice
103
Barbora Nováková
SKH Velká n.V.
86
Veronika Vrbová
HK Hodonín
79
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Linda Grolichová
Sokol Měnín
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
9
Sabina Havelková
Tatran Bohunice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
14
Nicole Šuttová
HK Hodonín
8
Michaela Musilová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.