Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Petr Mužný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1949
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
24.4. 17:00
AI113
Sokol Sokolnice - Sokol Telnice
38 : 35
Jihomoravská liga mužů
24.4. 14:00
LA062
Sokolnice - Újezd u Brna
37 : 32
13.9. 16:00
LA042
Sokolnice - D. Cerekev
32 : 28
Moravská liga ml. dorostenců
7.5. 12:10
LD061
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
17.4. 16:00
LD057
Sokol Horka nad Moravou - Nové Bránice
37 : 28
18.10. 12:30
LD022
Házená Uničov - SK Velká Bystřice B
47 : 35
12.9. 14:00
LD043
U.Hradiště - Nové Bránice
36 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
24.4. 10:30
LF074
Sokolnice - Újezd u Brna
28 : 27
13.9. 14:00
LF051
Sokolnice - KP Brno B
28 : 13
13.9. 10:30
LF050
Sokolnice - KP Brno A
29 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
24.4. 12:00
LH074
Sokolnice - Újezd u Brna
27 : 18
13.9. 12:00
LH051
Sokolnice - KP Brno
20 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyní
21.5. 10:00
LJ059
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
20 : 5
LOLK muži
29.5. 10:30
OA089
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
21.5. 16:00
OA084
Žeravice - Senice
27 : 18
14.5. 15:00
OA080
Uničov A - Val.Meziříčí
30 : 24
8.5. 15:00
OA055
Dřevohostice - Droždín
21 : 23
1.5. 10:30
OA067
Dřevohostice - U. Hradiště
24 : 21
23.4. 16:00
OA062
Žeravice - Val.Meziříčí
35 : 16
14.11. 15:30
OA042
Žeravice - U. Hradiště
35 : 22
24.10. 16:00
OA033
Žeravice - Dřevohostice
27 : 22
18.10. 10:30
OA027
Uničov A - Veselá
31 : 20
17.10. 15:00
OA028
Droždín - Žeravice
21 : 18
27.9. 10:30
OA012
Senice - Droždín
24 : 25
19.9. 15:00
OA010
Droždín - Dřevohostice
26 : 17
12.9. 16:00
OA004
U. Hradiště - Veselá
30 : 17
LOLK starší žáci
5.6. 09:30
OB071
Hranice - STM Olomouc 2002
24 : 30
14.5. 13:00
OB080
Uničov - Hranice
24 : 35
23.4. 14:30
OB062
Žeravice - Hranice
25 : 22
3.4. 17:00
OB049
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.