Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Petr Mužný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1949
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK starší žáci
14.11. 14:00
OB042
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
14 : 23
24.10. 14:30
OB033
Žeravice - V. Bystřice
27 : 24
18.10. 09:00
OB027
Uničov - Litovel
14 : 31
26.9. 14:30
OB015
Žeravice - Litovel
23 : 27
LOLK mladší žactvo II
24.10. 13:15
OD026
Žeravice - Senice na Hané
6 : 28
27.9. 09:00
OD010
Senice na Hané - STM Olomouc B
20 : 18
26.9. 13:15
OD012
Žeravice - Tatran Litovel B
6 : 10
20.9. 15:30
OD005
Horka nad Moravou - Žeravice
9 : 6
LOLK mladší žactvo I -jaro
3.4. 14:30
OE002
Litovel A - V. Bystřice A
27 : 30
LOLK mladší žactvo II -jaro
4.6. 09:00
OF051
Horka nad Moravou - Cement Hranice "B"
20 : 7
23.4. 13:15
OF023
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
12 : 8
23.4. 12:00
OF019
Žeravice B - Velká Bystřice B
12 : 19
17.4. 14:30
OF018
Horka nad Moravou - Velká Bystřice B
15 : 4
3.4. 15:30
OF002
Tatran Litovel B - TJ Sokol Centrum Haná B
19 : 7
ZL starší žáci
12.9. 12:00
ZC043
U. Hradiště - Luhačovice
32 : 16
ZL mladší žactvo I podzim
3.10. 10:00
ZDA011
Otrokovice_d - Bystřice p.H. A_ch
14 : 5
ZL mladší žactvo I jaro
2.4. 10:00
ZDAJ044
Otrokovice_d - Zlín A_d
10 : 23
ZL starší žačky
20.4. 17:00
ZE055
Otrokovice - Zlín A
17 : 19
2.4. 11:30
ZE089
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
29 : 10
14.11. 12:00
ZE035
Žeravice - Otrokovice
18 : 26
3.10. 11:30
ZE013
Otrokovice - Kunovice
23 : 14
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
20
17
1
2
446 : 274
35
2
Hustopeče A
20
17
0
3
530 : 290
34
3
Telnice
20
15
1
4
400 : 320
31
4
Újezd u Brna
20
14
0
6
412 : 371
28
5
KP Brno
20
10
1
9
389 : 373
21
6
Juliánov
20
9
2
9
336 : 338
20
7
Ivančice
20
7
0
13
389 : 440
14
8
Bohunice
20
5
1
14
318 : 415
11
9
SK Kuřim
20
5
1
14
290 : 379
11
10
Hustopeče B
20
4
3
13
344 : 422
11
11
SHC Maloměřice
20
2
0
18
220 : 452
4
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice
147
Erik Semerád
Legata Hustopeče A
142
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Popela
Sokol Telnice
21
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
18
Lukáš Koníček
Sokol Sokolnice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
32
Lukáš Ženatý
Handball KP Brno
26
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.