Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 17:00
AE127
Ivančice - Napajedla
32 : 24
30.4. 17:00
AE115
Ivančice - Sokol II.Prostějov
32 : 28
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
5.3. 17:00
AE083
Bohunice - Napajedla
26 : 22
15.11. 10:30
AE040
Hustopeče - Maloměřice
29 : 21
4.10. 10:30
AE018
Hustopeče - Házená Tišnov
34 : 27
28.9. 15:30
AE012
Maloměřice - Juliánov
27 : 34
2.liga muži SM13
12.3. 10:30
AF119
Holešov - V. Bystřice
20 : 43
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 15:00
AH085
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Šťáhlavy
13 : 30
2.liga starší dorostenci M
14.5. 15:00
AI127
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
30.4. 15:00
AI115
HK Ivančice - Sokol II.Prostějov
29 : 25
13.12. 17:00
AI061
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
30 : 37
2.liga mladší dorostenci M
14.5. 13:00
AL127
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
30.4. 13:00
AL115
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
48 : 36
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM051
Juliánov - Bohunice
19 : 23
2.liga ženy V
28.10. 17:00
AT036
Bohunice - Karviná
23 : 16
1.liga starší dorostenky - východ
5.3. 15:00
AUB090
Tatran Bohunice - Zlín
19 : 24
1.liga mladší dorostenky - východ
5.3. 11:00
AVB090
Bohunice - Zlín
11 : 23
27.2. 11:30
AVB084
SKH Velká n.V. - Poruba
25 : 20
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
28.10. 15:00
AVB036
Bohunice - Karviná
24 : 24
Jihomoravská liga mužů
28.10. 13:00
LA034
Bohunice B - SHC Maloměřice B
31 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
17.4. 13:00
LD059
Újezd u Brna - Hustopeče
26 : 53
15.11. 15:30
LD041
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
25 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
31.5. 17:30
LF110
KP Brno B - KP Brno A
24 : 41
28.5. 10:00
LF103
Ivančice - Hustopeče
30 : 21
15.11. 09:00
LF049
Hustopeče - Ivančice
18 : 36
8.11. 17:00
LF045
Juliánov - Bohunice
20 : 26
12.9. 10:00
LF052
Bohunice - Nové Bránice
25 : 14
Jihomoravská liga st. žákyní
17.4. 09:45
LG044
Újezd u Brna - SK Kuřim
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
KP Brno A
20
19
1
0
700 : 412
39
2
Sokolnice
20
14
2
4
600 : 463
30
3
SK Kuřim
20
14
0
6
591 : 446
28
4
Újezd u Brna
20
12
1
7
584 : 498
25
5
Bohunice
20
12
1
7
538 : 503
25
6
Ivančice
20
10
3
7
580 : 498
23
7
Nové Bránice
20
10
0
10
503 : 476
20
8
KP Brno B
20
5
0
15
397 : 541
10
9
Hustopeče
20
5
0
15
417 : 598
10
10
Juliánov
20
3
1
16
424 : 595
7
11
SHC Maloměřice
20
1
1
18
309 : 613
3
Tabulka střelců
Filip Erbes
Handball KP Brno A
226
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
223
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
207
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
29
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
28
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Robin Žaloudek
HK Ivančice
40
Filip Šilberger
HK Ivančice
40
Jakub Březina
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.