Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Dolina
Mateřský klub
Sokol Měnín
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
8.5. 13:00
LA071
Újezd u Brna - Třešť
40 : 33
16.4. 17:00
LA056
Třešť - Hostěrádky
42 : 26
31.10. 11:00
LA035
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 33
Moravská liga ml. dorostenců
10.4. 13:00
LD051
Sokol Telnice - Sokol Nové Veselí B
29 : 32
15.11. 15:30
LD041
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
25 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
8.5. 11:00
LF085
Újezd u Brna - Ivančice
35 : 21
2.4. 11:30
LF055
Ivančice - SHC Maloměřice
45 : 12
31.10. 14:30
LF042
Újezd u Brna - SK Kuřim
22 : 30
25.10. 11:45
LF034
Juliánov - Hustopeče
35 : 18
Jihomoravská liga st. žákyní
23.4. 10:30
LG047
SK Kuřim - SKH Velká n.V.
7 : 38
23.4. 09:00
LG032
SK Kuřim - SKH Velká n.V.
7 : 38
8.11. 17:15
LG026
Újezd u Brna - Bohunice
13 : 28
Jihomoravská liga ml. žáků
15.5. 18:00
LH092
Telnice - Hustopeče A
21 : 26
15.5. 14:30
LH093
Telnice - Hustopeče B
20 : 13
8.5. 09:30
LH085
Újezd u Brna - Ivančice
38 : 23
10.4. 11:30
LH065
Telnice - SK Kuřim
25 : 12
2.4. 10:00
LH055
Ivančice - SHC Maloměřice
31 : 14
15.11. 14:00
LH050
Hustopeče B - Ivančice
22 : 28
15.11. 12:30
LH049
Hustopeče A - Ivančice
27 : 20
31.10. 13:00
LH042
Újezd u Brna - SK Kuřim
21 : 19
25.10. 13:15
LH035
Juliánov - Hustopeče B
17 : 19
25.10. 10:30
LH034
Juliánov - Hustopeče A
15 : 23
20.9. 13:00
LH003
Telnice - Újezd u Brna
18 : 9
Jihomoravská liga ml. žákyní
30.4. 10:00
LJ051
SHK Veselí n. M. - Bohunice
3 : 19
12.3. 10:00
LJ032
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
9 : 11
8.11. 16:00
LJ026
Újezd u Brna - Bohunice
7 : 32
24.10. 10:00
LJ021
SHK Veselí n. M. - Bohunice
4 : 29
20.9. 10:00
LJ004
Měnín - Újezd u Brna
3 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.