Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Dominik Novosád
Mateřský klub
TJ Sokol Luhačovice
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
2.4. 16:00
LD049
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
ZL starší žáci
29.5. 10:30
ZC085
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
18.5. 17:30
ZC076
U. Hradiště - Rožnov p.R.
34 : 28
10.4. 11:00
ZC050
Napajedla - Luhačovice
39 : 16
6.4. 17:30
ZC046
U. Hradiště - Zubří A
24 : 44
25.10. 11:45
ZC029
Zubří B - Rožnov p.R.
14 : 19
25.10. 10:30
ZC027
Zubří A - Napajedla
38 : 12
ZL mladší žactvo I podzim
25.10. 09:15
ZDA028
Zubří A_ch - Napajedla_ch
36 : 16
24.10. 10:00
ZDA027
Otrokovice_d - Zlín A_ch
17 : 15
20.9. 09:00
ZDA004
Zubří A_ch - Bystřice p.H. A_ch
33 : 9
ZL mladší žactvo I jaro
20.4. 16:00
ZDAJ014
Zlín A_d - Zlín A_ch
29 : 26
10.4. 09:00
ZDAJ005
Napajedla_ch - Zlín A_ch
7 : 25
2.4. 14:00
ZDAJ042
U.Hradiště - Napajedla_ch
28 : 8
ZL mladší žactvo II podzim
8.11. 09:00
ZDB038
Luhačovice_ch - Holešov_ch
22 : 7
25.10. 08:00
ZDB027
Zubří B_ch - L.Zubří_d
11 : 20
21.10. 17:00
ZDB009
Luhačovice_ch - Zubří B_ch
8 : 15
18.10. 09:00
ZDB023
Holešov_ch - Zlín B_d
7 : 20
20.9. 10:15
ZDB005
Zubří B_ch - Bystřice p.H. B_ch
12 : 8
13.9. 09:00
ZDB045
Kunovice_d - Zubří B_ch
23 : 7
ZL mladší žactvo II jaro
22.5. 13:30
ZDBJ033
Luhačovice_ch - L.Zubří_d
14 : 24
ZL starší žačky
24.10. 11:30
ZE027
Otrokovice - Zlín B
32 : 13
13.9. 10:45
ZE044
Kunovice - Zlín B
19 : 24
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
KP Brno A
20
19
1
0
700 : 412
39
2
Sokolnice
20
14
2
4
600 : 463
30
3
SK Kuřim
20
14
0
6
591 : 446
28
4
Újezd u Brna
20
12
1
7
584 : 498
25
5
Bohunice
20
12
1
7
538 : 503
25
6
Ivančice
20
10
3
7
580 : 498
23
7
Nové Bránice
20
10
0
10
503 : 476
20
8
KP Brno B
20
5
0
15
397 : 541
10
9
Hustopeče
20
5
0
15
417 : 598
10
10
Juliánov
20
3
1
16
424 : 595
7
11
SHC Maloměřice
20
1
1
18
309 : 613
3
Tabulka střelců
Filip Erbes
Handball KP Brno A
226
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
223
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
207
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
29
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
28
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Robin Žaloudek
HK Ivančice
40
Filip Šilberger
HK Ivančice
40
Jakub Březina
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.