Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Dominik Novosád
Mateřský klub
TJ Sokol Luhačovice
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
2.4. 16:00
LD049
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
ZL starší žáci
29.5. 10:30
ZC085
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
18.5. 17:30
ZC076
U. Hradiště - Rožnov p.R.
34 : 28
10.4. 11:00
ZC050
Napajedla - Luhačovice
39 : 16
6.4. 17:30
ZC046
U. Hradiště - Zubří A
24 : 44
25.10. 11:45
ZC029
Zubří B - Rožnov p.R.
14 : 19
25.10. 10:30
ZC027
Zubří A - Napajedla
38 : 12
ZL mladší žactvo I podzim
25.10. 09:15
ZDA028
Zubří A_ch - Napajedla_ch
36 : 16
24.10. 10:00
ZDA027
Otrokovice_d - Zlín A_ch
17 : 15
20.9. 09:00
ZDA004
Zubří A_ch - Bystřice p.H. A_ch
33 : 9
ZL mladší žactvo I jaro
20.4. 16:00
ZDAJ014
Zlín A_d - Zlín A_ch
29 : 26
10.4. 09:00
ZDAJ005
Napajedla_ch - Zlín A_ch
7 : 25
2.4. 14:00
ZDAJ042
U.Hradiště - Napajedla_ch
28 : 8
ZL mladší žactvo II podzim
8.11. 09:00
ZDB038
Luhačovice_ch - Holešov_ch
22 : 7
25.10. 08:00
ZDB027
Zubří B_ch - L.Zubří_d
11 : 20
21.10. 17:00
ZDB009
Luhačovice_ch - Zubří B_ch
8 : 15
18.10. 09:00
ZDB023
Holešov_ch - Zlín B_d
7 : 20
20.9. 10:15
ZDB005
Zubří B_ch - Bystřice p.H. B_ch
12 : 8
13.9. 09:00
ZDB045
Kunovice_d - Zubří B_ch
23 : 7
ZL mladší žactvo II jaro
22.5. 13:30
ZDBJ033
Luhačovice_ch - L.Zubří_d
14 : 24
ZL starší žačky
24.10. 11:30
ZE027
Otrokovice - Zlín B
32 : 13
13.9. 10:45
ZE044
Kunovice - Zlín B
19 : 24
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Újezd u Brna
7 : 18
video
online
Bohunice - SKH Velká n.V.
15 : 14
video
online
Ivančice - Hodonín
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
556 : 346
34
2
Hodonín
20
15
0
5
495 : 302
30
3
Bohunice
20
13
0
7
444 : 284
26
4
SKH Velká n.V.
20
11
0
9
486 : 311
22
5
Újezd u Brna
20
3
1
16
225 : 543
7
6
SK Kuřim
20
0
1
19
146 : 566
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
144
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
120
Natálie Svobodová
HK Ivančice
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
27
Valerie Smetková
HK Hodonín
24
Natálie Svobodová
HK Ivančice
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikol Kozková
HK Hodonín
22
Michaela Blažková
SK Kuřim
20
Tereza Odehnalová
Sokol Újezd u Brna
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.