Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jiří Kräuter
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.3. 18:00
AO160
Karviná A - TJ STM Olomouc
27 : 22
20.3. 17:00
AO159
Házená Mělník A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 24
20.3. 14:00
AO156
AŠ Ml. Boleslav - F.-Místek A
20 : 33
20.3. 13:00
AO155
Házená Mělník A - Karviná A
17 : 24
20.3. 10:00
AO152
F.-Místek A - Házená Mělník A
26 : 13
Žákovská liga starších žaček
14.5. 17:00
AP300
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
15 : 11
14.5. 15:00
AP298
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
19 : 22
14.5. 12:00
AP295
DHK Litovel - SKH Velká n.V.
13 : 20
14.5. 11:00
AP294
DHK Zora Olomouc B - Kobylisy II
17 : 24
14.5. 08:00
AP291
Písek - DHK Zora Olomouc B
10 : 15
16.4. 16:15
AP210
Ivančice - Žirovnice
22 : 17
16.4. 14:25
AP208
Cheb-CheLK - Ivančice
21 : 29
16.4. 13:30
AP207
Žirovnice - Žeravice
19 : 18
16.4. 10:45
AP204
Žirovnice - Cheb-CheLK
26 : 11
16.4. 08:55
AP202
Cheb-CheLK - Žeravice
9 : 18
Jihomoravská liga st. žákyní
13.4. 18:00
LG045
SKH Velká n.V. - Bohunice
19 : 15
Jihomoravská liga ml. žákyní
13.4. 16:30
LJ045
Velká n.V. - Bohunice
7 : 11
LOLK starší žáci
30.4. 14:45
OB066
STM Olomouc 2002 - Šumperk
38 : 13
10.4. 10:00
OB061
Litovel - STM Olomouc 2002
26 : 36
9.4. 10:30
OB055
V. Bystřice - STM Olomouc 2001
43 : 22
13.3. 13:00
OB056
STM Olomouc 2002 - V. Bystřice
20 : 50
25.10. 09:00
OB031
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc 2002
36 : 24
26.9. 10:30
OB011
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
43 : 16
19.9. 11:30
OB006
STM Olomouc 2002 - Žeravice
34 : 25
12.9. 14:45
OB001
STM Olomouc 2001 - STM Olomouc 2002
24 : 31
LOLK mladší žactvo I
25.10. 10:30
OC025
TJ Sokol Centrum Haná B - Zora Olomouc A
26 : 17
17.10. 14:45
OC022
STM Olomouc A - Litovel A
39 : 33
26.9. 12:00
OC009
V. Bystřice A - Zora Olomouc A
30 : 12
12.9. 12:00
OC001
STM Olomouc A - Zora Olomouc A
33 : 16
LOLK mladší žactvo II
17.10. 16:00
OD022
STM Olomouc B - Tatran Litovel B
16 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.