Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Jakub Fric
Post
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
101
Starty
2.liga muži JM
13.03. [AE090]
Telnice - Juliánov
25 : 25
3 branek
06.03. [AE080]
Maloměřice - Telnice
34 : 14
0 branek
20.02. [AE069]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
33 : 21
3 branek
25.10. [AE036]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 30
2 branek
18.10. [AE025]
Telnice - Ivančice
24 : 31
2 branek
11.10. [AE024]
Juliánov - Telnice
38 : 31
7 branek
Český pohár mužů
06.09. [AM052]
Sokolnice - Maloměřice
23 : 25
1 branek
30.08. [AM032]
Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
32 : 25
5 branek
Jihomoravská liga mužů
15.05. [LA078]
Hostěrádky - Sokolnice
20 : 25
5 branek
14.05. [LA084]
Sokolnice - Nové Bránice
30 : 22
6 branek
08.05. [LA073]
Sokolnice - SHC Maloměřice B
27 : 23
1 branek
01.05. [LA069]
SK Kuřim B - Sokolnice
20 : 27
3 branek
24.04. [LA062]
Sokolnice - Újezd u Brna
37 : 32
4 branek
17.04. [LA060]
Bohunice B - Sokolnice
27 : 32
3 branek
10.04. [LA051]
Sokolnice - Třešť
35 : 30
10 branek
19.03. [LA087]
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
2 branek
08.11. [LA039]
Nové Bránice - Sokolnice
19 : 23
3 branek
01.11. [LA033]
Sokolnice - Hostěrádky
36 : 19
10 branek
24.10. [LA028]
SHC Maloměřice B - Sokolnice
26 : 30
4 branek
18.10. [LA024]
Sokolnice - SK Kuřim B
33 : 25
3 branek
11.10. [LA017]
Újezd u Brna - Sokolnice
26 : 37
7 branek
04.10. [LA015]
Sokolnice - Bohunice B
32 : 27
5 branek
26.09. [LA006]
Třešť - Sokolnice
28 : 33
6 branek
13.09. [LA042]
Sokolnice - D. Cerekev
32 : 28
6 branek
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
20
17
1
2
446 : 274
35
2
Hustopeče A
20
17
0
3
530 : 290
34
3
Telnice
20
15
1
4
400 : 320
31
4
Újezd u Brna
20
14
0
6
412 : 371
28
5
KP Brno
20
10
1
9
389 : 373
21
6
Juliánov
20
9
2
9
336 : 338
20
7
Ivančice
20
7
0
13
389 : 440
14
8
Bohunice
20
5
1
14
318 : 415
11
9
SK Kuřim
20
5
1
14
290 : 379
11
10
Hustopeče B
20
4
3
13
344 : 422
11
11
SHC Maloměřice
20
2
0
18
220 : 452
4
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice
147
Erik Semerád
Legata Hustopeče A
142
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Popela
Sokol Telnice
21
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
18
Lukáš Koníček
Sokol Sokolnice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
32
Lukáš Ženatý
Handball KP Brno
26
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.