Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Pavel Mrnuštík
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
173
Starty
2.liga muži JM
15.05. [AE130]
Telnice - Bohunice
22 : 26
5 branek
07.05. [AE123]
Bohunice - Juliánov
30 : 21
4 branek
30.04. [AE119]
Maloměřice - Bohunice
32 : 25
5 branek
23.04. [AE110]
Bohunice - SK Kuřim
30 : 34
6 branek
16.04. [AE108]
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
23 : 26
9 branek
02.04. [AE097]
Bohunice - Ivančice
22 : 17
10 branek
19.03. [AE096]
Bohunice - Házená Tišnov
32 : 30
10 branek
13.03. [AE086]
Hustopeče - Bohunice
19 : 19
9 branek
05.03. [AE083]
Bohunice - Napajedla
26 : 22
10 branek
27.02. [AE075]
Sokol II.Prostějov - Bohunice
25 : 27
9 branek
20.02. [AE070]
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
21 : 20
3 branek
12.12. [AE064]
Bohunice - Telnice
32 : 18
7 branek
06.12. [AE057]
Juliánov - Bohunice
24 : 24
7 branek
29.11. [AE053]
Bohunice - Maloměřice
30 : 26
11 branek
14.11. [AE042]
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
6 branek
18.10. [AE030]
Házená Tišnov - Bohunice
23 : 27
8 branek
10.10. [AE020]
Bohunice - Hustopeče
27 : 26
5 branek
04.10. [AE017]
Napajedla - Bohunice
20 : 22
11 branek
26.09. [AE009]
Bohunice - Sokol II.Prostějov
30 : 19
5 branek
20.09. [AE004]
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
18 : 24
15 branek
Český pohár mužů
31.10. [AM058]
Bohunice - HC Zubří
12 : 35
2 branek
13.09. [AM051]
Juliánov - Bohunice
19 : 23
7 branek
2.liga muži EF-baráž
28.05. [EF002]
V. Bystřice - Bohunice
32 : 17
6 branek
21.05. [EF001]
Bohunice - V. Bystřice
25 : 27
3 branek
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
20
17
1
2
446 : 274
35
2
Hustopeče A
20
17
0
3
530 : 290
34
3
Telnice
20
15
1
4
400 : 320
31
4
Újezd u Brna
20
14
0
6
412 : 371
28
5
KP Brno
20
10
1
9
389 : 373
21
6
Juliánov
20
9
2
9
336 : 338
20
7
Ivančice
20
7
0
13
389 : 440
14
8
Bohunice
20
5
1
14
318 : 415
11
9
SK Kuřim
20
5
1
14
290 : 379
11
10
Hustopeče B
20
4
3
13
344 : 422
11
11
SHC Maloměřice
20
2
0
18
220 : 452
4
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice
147
Erik Semerád
Legata Hustopeče A
142
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Popela
Sokol Telnice
21
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
18
Lukáš Koníček
Sokol Sokolnice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
32
Lukáš Ženatý
Handball KP Brno
26
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.