Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Filip Kettner
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
170
Starty
2 liga muži JZČ
14.05. [AC130]
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
0 branek
30.04. [AC117]
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 23
1 branek
20.03. [AC091]
Šťáhlavy - Č.Budějovice
19 : 23
3 branek
12.03. [AC090]
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
1 branek
27.02. [AC077]
Č.Budějovice - H.Brod
33 : 29
3 branek
21.02. [AC069]
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
3 branek
1.liga starší dorostenci
28.05. [AG131]
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
1 branek
07.05. [AG123]
Talent Škoda JS Plzeň - HBC Strakonice 1921
34 : 35
1 branek
30.04. [AG118]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
2 branek
06.03. [AG079]
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
3 branek
20.02. [AG068]
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
34 : 28
2 branek
14.02. [AG065]
Zlín - HBC Strakonice 1921
31 : 34
4 branek
05.12. [AG057]
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
1 branek
27.11. [AG052]
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
3 branek
24.10. [AG035]
HBC Strakonice 1921 - Dukla
25 : 37
1 branek
18.10. [AG026]
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
1 branek
03.10. [AG013]
HBC Strakonice 1921 - Jičín
29 : 27
2 branek
19.09. [AG002]
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 32
6 branek
2.liga starší dorostenci Č
02.04. [AH102]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
8 branek
20.03. [AH091]
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Č.Budějovice
32 : 20
9 branek
12.03. [AH090]
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5 branek
05.03. [AH080]
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
29 : 17
4 branek
27.02. [AH077]
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
26 : 26
13 branek
13.02. [AH069]
TJ Sokol Bělá - Loko Č.Budějovice
25 : 22
11 branek
13.12. [AH064]
1.HC Pardubice - Loko Č.Budějovice
35 : 23
8 branek
06.12. [AH058]
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
9 branek
28.11. [AH051]
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
9 branek
21.11. [AH047]
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
8 branek
14.11. [AH038]
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
14 branek
25.10. [AH036]
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
19 : 20
4 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.