Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
David Černý
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
1
Starty
Moravská liga ml. dorostenců
15.05. [LD079]
Sokol Horka nad Moravou - U.Hradiště
23 : 30
0 branek
07.05. [LD061]
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
0 branek
01.05. [LD070]
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
0 branek
16.04. [LD060]
U.Hradiště - Sokol Telnice
29 : 39
0 branek
10.04. [LD052]
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
0 branek
02.04. [LD049]
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
0 branek
ZL starší žáci
24.05. [ZC081]
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
1 branek
18.05. [ZC076]
U. Hradiště - Rožnov p.R.
34 : 28
0 branek
14.05. [ZC071]
Holešov - U. Hradiště
13 : 36
0 branek
07.05. [ZC066]
U. Hradiště - Zubří B
24 : 24
0 branek
23.04. [ZC056]
U. Hradiště - Zlín
26 : 26
0 branek
16.04. [ZC051]
Napajedla - U. Hradiště
22 : 15
0 branek
06.04. [ZC046]
U. Hradiště - Zubří A
24 : 44
0 branek
02.04. [ZC086]
Luhačovice - U. Hradiště
22 : 35
0 branek
15.11. [ZC003]
Zubří A - U. Hradiště
43 : 15
0 branek
07.11. [ZC037]
U. Hradiště - Vsetín
23 : 32
0 branek
31.10. [ZC031]
Rožnov p.R. - U. Hradiště
27 : 19
0 branek
24.10. [ZC026]
U. Hradiště - Holešov
29 : 10
0 branek
18.10. [ZC023]
Zubří B - U. Hradiště
23 : 32
0 branek
04.10. [ZC014]
Zlín - U. Hradiště
15 : 25
0 branek
26.09. [ZC006]
U. Hradiště - Napajedla
16 : 20
0 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
video
online
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
video
online
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
video
online
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
16
15
0
1
495 : 404
30
2
D. Cerekev
16
11
0
5
461 : 364
22
3
Nové Bránice
16
11
0
5
368 : 326
22
4
Třešť
16
10
0
6
500 : 451
20
5
Újezd u Brna
16
7
0
9
457 : 518
14
6
SHC Maloměřice B
16
6
1
9
467 : 465
13
7
Bohunice B
16
6
1
9
418 : 431
13
8
SK Kuřim B
16
3
1
12
338 : 440
7
9
Hostěrádky
16
1
1
14
359 : 464
3
Tabulka střelců
Lukáš Kacafírek
Slavoj Třešť
133
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
118
František Štěpánek
SHC Maloměřice "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
23
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
21
Jan Strejček
Slavoj Třešť
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
52
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
46
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.