Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Erik Semerád
Post
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
176
Starty
Jihomoravská liga st. žáků
28.05. [LF103]
Ivančice - Hustopeče
30 : 21
3 branek
08.05. [LF088]
Hustopeče - Juliánov
28 : 27
3 branek
30.04. [LF082]
SHC Maloměřice - Hustopeče
21 : 28
2 branek
24.04. [LF075]
Hustopeče - SK Kuřim
17 : 31
1 branek
17.04. [LF071]
Újezd u Brna - Hustopeče
27 : 28
5 branek
10.04. [LF062]
Hustopeče - Bohunice
19 : 32
0 branek
03.04. [LF060]
Sokolnice - Hustopeče
32 : 22
2 branek
15.11. [LF049]
Hustopeče - Ivančice
18 : 36
1 branek
08.11. [LF048]
KP Brno B - Hustopeče
23 : 24
6 branek
08.11. [LF047]
KP Brno A - Hustopeče
37 : 19
1 branek
25.10. [LF034]
Juliánov - Hustopeče
35 : 18
0 branek
18.10. [LF028]
Hustopeče - SHC Maloměřice
22 : 21
3 branek
11.10. [LF021]
SK Kuřim - Hustopeče
38 : 19
1 branek
04.10. [LF017]
Hustopeče - Újezd u Brna
20 : 26
3 branek
26.09. [LF008]
Bohunice - Hustopeče
33 : 17
0 branek
20.09. [LF006]
Hustopeče - Sokolnice
23 : 26
3 branek
Jihomoravská liga ml. žáků
28.05. [LH103]
Ivančice - Hustopeče A
10 : 25
7 branek
22.05. [LH101]
Hustopeče A - KP Brno
27 : 22
4 branek
15.05. [LH092]
Telnice - Hustopeče A
21 : 26
6 branek
08.05. [LH088]
Hustopeče A - Juliánov
29 : 10
7 branek
30.04. [LH081]
SHC Maloměřice - Hustopeče A
9 : 30
6 branek
24.04. [LH075]
Hustopeče A - SK Kuřim
29 : 12
9 branek
17.04. [LH070]
Újezd u Brna - Hustopeče A
25 : 23
5 branek
10.04. [LH062]
Hustopeče A - Bohunice
30 : 8
10 branek
03.04. [LH059]
Sokolnice - Hustopeče A
22 : 18
2 branek
25.03. [LH110]
Hustopeče B - Hustopeče A
16 : 32
7 branek
17.11. [LH109]
Hustopeče A - Hustopeče B
25 : 13
3 branek
15.11. [LH049]
Hustopeče A - Ivančice
27 : 20
10 branek
08.11. [LH047]
KP Brno - Hustopeče A
5 : 31
10 branek
01.11. [LH038]
Hustopeče A - Telnice
25 : 19
7 branek
Další
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
KP Brno A
20
19
1
0
700 : 412
39
2
Sokolnice
20
14
2
4
600 : 463
30
3
SK Kuřim
20
14
0
6
591 : 446
28
4
Újezd u Brna
20
12
1
7
584 : 498
25
5
Bohunice
20
12
1
7
538 : 503
25
6
Ivančice
20
10
3
7
580 : 498
23
7
Nové Bránice
20
10
0
10
503 : 476
20
8
KP Brno B
20
5
0
15
397 : 541
10
9
Hustopeče
20
5
0
15
417 : 598
10
10
Juliánov
20
3
1
16
424 : 595
7
11
SHC Maloměřice
20
1
1
18
309 : 613
3
Tabulka střelců
Filip Erbes
Handball KP Brno A
226
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
223
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
207
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
29
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
28
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Robin Žaloudek
HK Ivančice
40
Filip Šilberger
HK Ivančice
40
Jakub Březina
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.