Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Lukáš Knos
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
238
Starty
Moravská liga ml. dorostenců
04.06. [LD053]
Házená Uničov - Újezd u Brna
40 : 30
10 branek
29.05. [LD089]
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
12 branek
22.05. [LD082]
Újezd u Brna - Sokol Horka nad Moravou
33 : 31
9 branek
01.05. [LD070]
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
5 branek
24.04. [LD062]
Sokol Telnice - Újezd u Brna
59 : 16
3 branek
17.04. [LD059]
Újezd u Brna - Hustopeče
26 : 53
14 branek
03.04. [LD048]
Újezd u Brna - Nové Bránice
30 : 31
5 branek
08.11. [LD037]
Sokol Horka nad Moravou - Újezd u Brna
28 : 17
5 branek
24.10. [LD026]
Sokol Nové Veselí B - Újezd u Brna
66 : 23
8 branek
17.10. [LD025]
U.Hradiště - Újezd u Brna
42 : 22
1 branek
11.10. [LD017]
Újezd u Brna - Sokol Telnice
30 : 52
0 branek
04.10. [LD014]
Hustopeče - Újezd u Brna
43 : 25
12 branek
27.09. [LD008]
Újezd u Brna - Házená Uničov
26 : 52
6 branek
20.09. [LD003]
Nové Bránice - Újezd u Brna
43 : 29
10 branek
13.09. [LD071]
Újezd u Brna - Sokol Nové Veselí B
13 : 66
6 branek
13.09. [LD044]
Újezd u Brna - SK Velká Bystřice B
22 : 55
2 branek
Jihomoravská liga st. žáků
26.05. [LF107]
Juliánov - Újezd u Brna
26 : 28
9 branek
22.05. [LF098]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice
34 : 20
4 branek
15.05. [LF096]
SK Kuřim - Újezd u Brna
35 : 31
10 branek
08.05. [LF085]
Újezd u Brna - Ivančice
35 : 21
3 branek
01.05. [LF084]
Újezd u Brna - Bohunice
28 : 25
4 branek
24.04. [LF074]
Sokolnice - Újezd u Brna
28 : 27
7 branek
17.04. [LF071]
Újezd u Brna - Hustopeče
27 : 28
6 branek
10.04. [LF063]
KP Brno A - Újezd u Brna
34 : 21
7 branek
03.04. [LF057]
Újezd u Brna - Nové Bránice
32 : 22
11 branek
07.11. [LF044]
SHC Maloměřice - Újezd u Brna
16 : 43
8 branek
31.10. [LF042]
Újezd u Brna - SK Kuřim
22 : 30
10 branek
24.10. [LF031]
Ivančice - Újezd u Brna
29 : 38
5 branek
23.10. [LF030]
Bohunice - Újezd u Brna
23 : 31
6 branek
11.10. [LF020]
Újezd u Brna - Sokolnice
35 : 33
6 branek
Další
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokolnice
20
17
1
2
446 : 274
35
2
Hustopeče A
20
17
0
3
530 : 290
34
3
Telnice
20
15
1
4
400 : 320
31
4
Újezd u Brna
20
14
0
6
412 : 371
28
5
KP Brno
20
10
1
9
389 : 373
21
6
Juliánov
20
9
2
9
336 : 338
20
7
Ivančice
20
7
0
13
389 : 440
14
8
Bohunice
20
5
1
14
318 : 415
11
9
SK Kuřim
20
5
1
14
290 : 379
11
10
Hustopeče B
20
4
3
13
344 : 422
11
11
SHC Maloměřice
20
2
0
18
220 : 452
4
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice
147
Erik Semerád
Legata Hustopeče A
142
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Popela
Sokol Telnice
21
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
18
Lukáš Koníček
Sokol Sokolnice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
32
Lukáš Ženatý
Handball KP Brno
26
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.