Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 13:00
AE128
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
8.5. 00:00
AE124
Házená Tišnov - Telnice
45 : 31
17.4. 17:00
AE104
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 24
16.4. 17:00
AE103
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
28 : 21
28.2. 10:30
AE076
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
34 : 22
6.12. 10:30
AE059
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
26 : 29
25.10. 17:00
AE036
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 30
3.10. 17:00
AE016
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
25 : 20
2.liga muži SM13
23.4. 17:00
AF156
Vsetín - SKH Polanka n.O
20 : 24
8.4. 18:00
AF135
Holešov - Hranice B
33 : 26
19.3. 17:30
AF121
V. Bystřice - Rožnov p.R.
33 : 23
13.3. 17:00
AF113
L.Zubří - Krmelín
32 : 25
6.3. 16:30
AF108
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
34 : 28
12.12. 11:00
AF088
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
32 : 39
11.12. 17:30
AF089
Holešov - Vsetín
35 : 34
6.12. 18:00
AF081
Holešov - Tatran Litovel B
36 : 29
21.11. 17:30
AF067
V. Bystřice - L.Zubří
31 : 25
8.11. 10:30
AF059
Šumperk - Holešov
33 : 27
20.9. 15:00
AF003
Holešov - MHK Karviná
28 : 28
1.liga starší dorostenci
21.2. 11:30
AG069
Zlín - Sokol Ostrava
32 : 37
26.9. 16:00
AG010
Zlín - Karviná
22 : 27
2.liga starší dorostenci M
14.5. 17:00
AI128
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
23.4. 15:00
AI110
Vsetín - SKH Polanka n.O.
28 : 37
17.4. 15:00
AI104
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
29 : 36
16.4. 15:00
AI103
HK Ivančice - Rožnov p.R.
24 : 27
19.3. 15:30
AI092
V. Bystřice - Rožnov p.R.
22 : 25
6.3. 14:30
AI081
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
27 : 14
12.12. 15:00
AI063
Litovel - Rožnov p.R.
29 : 29
29.11. 09:30
AI053
Žeravice - Vsetín
34 : 37
21.11. 15:30
AI046
V. Bystřice - Kopřivnice
34 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.