Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Moravská liga ml. dorostenců
Podzim - 1. kolo
1.11.2015
15:30
LD001
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
20.9.2015
12:15
LD003
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
20.9.2015
12:30
LD004
Házená Uničov
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Vladimír Nastoupil
,
Valdemar Macharáček
,
20.9.2015
14:00
LD005
Legata Hustopeče
-
Sokol Telnice
Jiří Matuška
,
Zdeněk Levíček
,
Podzim - 2. kolo
11.9.2015
18:00
LD006
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
26.9.2015
14:00
LD007
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Legata Hustopeče
Pavel Sedláček
,
Lukáš Králík
,
27.9.2015
13:00
LD008
Sokol Újezd u Brna
-
Házená Uničov
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
28.9.2015
16:00
LD010
Sokol Horka nad Moravou
-
SK Velká Bystřice B
David Číhal
,
Podzim - 3. kolo
4.10.2015
16:30
LD011
SK Velká Bystřice B
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
3.10.2015
12:15
LD012
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Horka nad Moravou
Otakar Bujnoch
,
Oldřich Jelínek
,
4.10.2015
15:30
LD014
Legata Hustopeče
-
Sokol Újezd u Brna
Zdeněk Levíček
,
Lucie Zbožínková
,
4.10.2015
13:00
LD015
Sokol Telnice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
Podzim - 4. kolo
10.10.2015
15:30
LD016
TJ Sokol Nové Veselí B
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Stanislav Chalupa
,
Lucie Zbožínková
,
11.10.2015
13:00
LD017
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
11.10.2015
16:00
LD019
Sokol Horka nad Moravou
-
Házená Uničov
Adéla Kummerová
,
Vladimír Nastoupil
,
11.10.2015
12:30
LD020
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Nové Bránice
Michaela Krobothová
,
Jaroslava Směšná
,
Podzim - 5. kolo
13.9.2015
14:00
LD021
Sokol Nové Bránice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Petr Směja
,
Jiří Špunar
,
18.10.2015
12:30
LD022
Házená Uničov
-
SK Velká Bystřice B
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
18.10.2015
15:30
LD023
Legata Hustopeče
-
Sokol Horka nad Moravou
Marek Bečička
,
Tomáš Bubeníček
,
17.10.2015
18:00
LD025
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Újezd u Brna
Adam Burďák
,
Daniel Rosman
,
Podzim - 6. kolo
24.10.2015
15:00
LD026
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
25.10.2015
14:30
LD028
Sokol Horka nad Moravou
-
Sokol Telnice
Martin Hlavinka
,
David Číhal
,
25.10.2015
16:30
LD029
SK Velká Bystřice B
-
Legata Hustopeče
Jiří Novotný
,
Petr Ochmann
,
25.10.2015
13:30
LD030
Sokol Nové Bránice
-
Házená Uničov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Podzim - 7. kolo
1.11.2015
12:30
LD031
Házená Uničov
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
1.11.2015
13:30
LD032
Legata Hustopeče
-
Sokol Nové Bránice
Jaroslav Hanych
,
Tomáš Kubát
,
1.11.2015
13:00
LD033
Sokol Telnice
-
SK Velká Bystřice B
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
31.10.2015
14:30
LD034
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Horka nad Moravou
Pavel Sedláček
,
Daniel Rosman
,
Podzim - 8. kolo
8.11.2015
14:00
LD037
Sokol Horka nad Moravou
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Kubis
,
Vladimír Nastoupil
,
8.11.2015
12:00
LD038
SK Velká Bystřice B
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Adam Burďák
,
Petr Videcký
,
8.11.2015
12:15
LD039
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
7.11.2015
12:30
LD040
Házená Uničov
-
Legata Hustopeče
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
Podzim - 9. kolo
15.11.2015
15:30
LD041
Legata Hustopeče
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Jiří Dolina
,
Dominik Florián
,
22.11.2015
13:00
LD042
Sokol Telnice
-
Házená Uničov
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
12.9.2015
14:00
LD043
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Nové Bránice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
13.9.2015
13:00
LD044
Sokol Újezd u Brna
-
SK Velká Bystřice B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 10. kolo
2.4.2016
13:00
LD046
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Horka nad Moravou
Štěpán Kahoun
,
Petr Laštovička
,
3.4.2016
11:00
LD048
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
2.4.2016
16:00
LD049
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Házená Uničov
Lukáš Králík
,
Dominik Novosád
,
2.4.2016
14:00
LD050
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče
Otakar Bujnoch
,
Tomáš Kopřiva
,
Jaro - 11. kolo
10.4.2016
13:00
LD051
Sokol Telnice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Jiří Dolina
,
Oldřich Jelínek
,
10.4.2016
14:30
LD052
Legata Hustopeče
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jan Timco
,
Zdeněk Levíček
,
4.6.2016
13:00
LD053
Házená Uničov
-
Sokol Újezd u Brna
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
10.4.2016
16:30
LD055
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Horka nad Moravou
Vladimír Nastoupil
,
Ladislav Planka
,
Jaro - 12. kolo
16.4.2016
09:00
LD056
TJ Sokol Nové Veselí B
-
SK Velká Bystřice B
Roman Bauer
,
Otakar Bujnoch
,
17.4.2016
16:00
LD057
Sokol Horka nad Moravou
-
Sokol Nové Bránice
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
17.4.2016
13:00
LD059
Sokol Újezd u Brna
-
Legata Hustopeče
Jiří Prudký
,
Dominik Florián
,
16.4.2016
15:00
LD060
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Telnice
František Nesrsta
,
Dominik Novosád
,
Jaro - 13. kolo
7.5.2016
12:10
LD061
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
24.4.2016
15:00
LD062
Sokol Telnice
-
Sokol Újezd u Brna
Zdeněk Levíček
,
Petr Směja
,
23.4.2016
12:45
LD064
Házená Uničov
-
Sokol Horka nad Moravou
Martin Hlavinka
,
Josef Kolář
,
5.3.2016
15:00
LD065
Sokol Nové Bránice
-
SK Velká Bystřice B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 14. kolo
4.6.2016
15:00
LD066
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Bubeníček
,
Milan Letev
,
1.5.2016
16:30
LD067
SK Velká Bystřice B
-
Házená Uničov
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
1.5.2016
16:00
LD068
Sokol Horka nad Moravou
-
Legata Hustopeče
Valdemar Macharáček
,
Pavla Macharáčková
,
1.5.2016
13:00
LD070
Sokol Újezd u Brna
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 15. kolo
13.9.2015
17:30
LD071
Sokol Újezd u Brna
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
8.5.2016
13:00
LD073
Sokol Telnice
-
Sokol Horka nad Moravou
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
8.5.2016
15:30
LD074
Legata Hustopeče
-
SK Velká Bystřice B
Patrick Netík
,
Petr Směja
,
7.5.2016
12:45
LD075
Házená Uničov
-
Sokol Nové Bránice
David Číhal
,
Tomáš Pernička
,
Jaro - 16. kolo
11.6.2016
15:30
LD076
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Házená Uničov
Václav Horáček
,
Jiří Dolejší
,
15.5.2016
12:15
LD077
Sokol Nové Bránice
-
Legata Hustopeče
Jan Timco
,
Zdeněk Levíček
,
15.5.2016
16:30
LD078
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Telnice
Pavel Novotný
,
Jaroslava Směšná
,
15.5.2016
16:00
LD079
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
David Jurečka
,
Jiří Kaufman
,
Jaro - 17. kolo
22.5.2016
13:00
LD082
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Horka nad Moravou
Jiří Prudký
,
Zdeněk Levíček
,
27.5.2016
17:30
LD083
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
SK Velká Bystřice B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
21.5.2016
17:00
LD084
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Kopřiva
,
Patrik Jonáš
,
22.5.2016
11:30
LD085
Legata Hustopeče
-
Házená Uničov
Jan Timco
,
Otakar Bujnoch
,
Jaro - 18. kolo
29.5.2016
10:00
LD086
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Legata Hustopeče
Jindřich Berger
,
Patrik Hajn
,
28.5.2016
12:45
LD087
Házená Uničov
-
Sokol Telnice
Tomáš Kašík
,
Jaroslava Směšná
,
29.5.2016
14:00
LD088
Sokol Nové Bránice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jiří Prudký
,
Zdeněk Levíček
,
29.5.2016
16:30
LD089
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Újezd u Brna
David Jurečka
,
Jiří Kubis
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.