Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Tomáš Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
30.4. 16:00
AC120
H.Brod - Libčice n. Vlt.
13 : 32
2.liga starší dorostenci M
28.2. 14:00
AI074
Sokol Sokolnice - Litovel
19 : 38
22.11. 11:00
AI043
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
35 : 20
4.10. 17:00
AI017
Sokol Sokolnice - Vsetín
26 : 29
19.9. 14:00
AI006
Sokol Sokolnice - Kopřivnice
22 : 45
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 09:00
AL043
HK Ivančice - Bystřice p.H.
32 : 15
Český pohár mužů
30.8. 16:00
AM011
D. Cerekev - Č.Budějovice
24 : 25
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP239
Slavia - SKH Velká n.V.
24 : 17
16.4. 14:25
AP238
Zlín B - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 13
16.4. 12:35
AP236
SKH Velká n.V. - Zlín B
17 : 19
16.4. 10:45
AP234
S.Vršovice - Zlín B
24 : 20
16.4. 08:55
AP232
Zlín B - Slavia
14 : 26
16.4. 08:00
AP231
SKH Velká n.V. - S.Vršovice
11 : 20
2.liga ženy V
17.4. 13:30
AT113
HK Ivančice - Bohunice
21 : 17
26.9. 16:00
AT008
HK Hodonín - HK Ivančice
27 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 14:00
AUB120
H.Brod - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 24
26.9. 18:00
AUB008
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
31 : 21
1.liga mladší dorostenky - východ
17.4. 11:30
AVB113
HK Ivančice - Bohunice
25 : 17
2.4. 13:00
AVB100
HK Ivančice - Zábřeh
32 : 13
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
22.11. 13:00
AVB050
HK Ivančice - Karviná
42 : 18
15.11. 13:00
AVB043
Veselí n.M. - DHK Pardubice
33 : 17
24.10. 11:30
AVB030
SKH Velká n.V. - Velká Bystřice
24 : 19
Jihomoravská liga mužů
15.5. 11:00
LA078
Hostěrádky - Sokolnice
20 : 25
14.5. 11:00
LA084
Sokolnice - Nové Bránice
30 : 22
4.10. 14:00
LA015
Sokolnice - Bohunice B
32 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
1.11. 13:30
LD032
Hustopeče - Nové Bránice
28 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
1.11. 10:30
LF039
Hustopeče - Nové Bránice
18 : 28
4.10. 12:00
LF018
Sokolnice - Bohunice
31 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
1.11. 12:00
LH038
Hustopeče A - Telnice
25 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.