Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Jihomoravská liga mužů
Moravská liga ml. dorostenců
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga ml. žáků
- 1. kolo
19.9.2015
08:15
LH001
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice
Milan Letev
,
Filip Procházka
,
20.9.2015
11:45
LH002
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
20.9.2015
13:00
LH003
Sokol Telnice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Dolina
,
Jan Timco
,
15.11.2015
16:30
LH004
Handball KP Brno
-
Tatran Bohunice
Patrik Jonáš
,
Roman Bauer
,
20.9.2015
12:00
LH005
Legata Hustopeče A
-
Sokol Sokolnice
Jiří Matuška
,
Zdeněk Levíček
,
20.9.2015
09:00
LH006
Legata Hustopeče B
-
Sokol Sokolnice
Jiří Matuška
,
Zdeněk Levíček
,
- 2. kolo
26.9.2015
10:00
LH007
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Patrik Jonáš
,
26.9.2015
08:00
LH008
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče A
Zdenek Teller
,
26.9.2015
11:00
LH009
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče B
Zdenek Teller
,
27.9.2015
16:00
LH010
Sokol Újezd u Brna
-
Handball KP Brno
Jiří Matuška
,
Patrik Jonáš
,
27.9.2015
11:30
LH011
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Filip Procházka
,
Jiří Kaufman
,
22.9.2015
17:00
LH012
SHC Maloměřice
-
Sokol Juliánov
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
- 3. kolo
4.10.2015
11:45
LH013
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
4.10.2015
11:30
LH014
Sokol Telnice
-
SHC Maloměřice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
4.10.2015
16:30
LH015
Handball KP Brno
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Filip Procházka
,
4.10.2015
12:30
LH016
Legata Hustopeče A
-
Sokol Újezd u Brna
Dominik Florián
,
Zdeněk Levíček
,
4.10.2015
09:00
LH017
Legata Hustopeče B
-
Sokol Újezd u Brna
Dominik Florián
,
Zdeněk Levíček
,
4.10.2015
10:30
LH018
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
Adam Burďák
,
Tomáš Kubát
,
- 4. kolo
10.10.2015
10:00
LH019
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Petr Směja
,
Tomáš Kopřiva
,
11.10.2015
14:30
LH020
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Sokolnice
Zdenek Teller
,
Zdeněk Levíček
,
11.10.2015
14:30
LH021
SK Kuřim
-
Legata Hustopeče A
Jiří Špunar
,
David Šlezingr
,
11.10.2015
11:30
LH022
SK Kuřim
-
Legata Hustopeče B
Jiří Špunar
,
David Šlezingr
,
10.10.2015
08:15
LH023
SHC Maloměřice
-
Handball KP Brno
Břetislav Jurečka
,
11.10.2015
11:45
LH024
Sokol Juliánov
-
Sokol Telnice
Jindřich Berger
,
Petr Směja
,
- 5. kolo
18.10.2015
13:30
LH025
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Jindřich Berger
,
Roman Bauer
,
18.10.2015
16:30
LH026
Handball KP Brno
-
Sokol Juliánov
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
18.10.2015
12:30
LH027
Legata Hustopeče A
-
SHC Maloměřice
Tomáš Bubeníček
,
18.10.2015
09:00
LH028
Legata Hustopeče B
-
SHC Maloměřice
Marek Bečička
,
18.10.2015
10:30
LH029
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Otakar Bujnoch
,
Zdenek Teller
,
17.10.2015
15:30
LH030
Tatran Bohunice
-
Sokol Újezd u Brna
Otakar Bujnoch
,
Josef Stoklasa
,
- 6. kolo
24.10.2015
10:00
LH031
HK Ivančice
-
Sokol Újezd u Brna
Tomáš Kopřiva
,
Jan Timco
,
24.10.2015
11:30
LH032
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Josef Škroch
,
Daniel Douda
,
24.10.2015
08:15
LH033
SHC Maloměřice
-
Sokol Sokolnice
Jiří Špunar
,
David Šlezingr
,
25.10.2015
10:30
LH034
Sokol Juliánov
-
Legata Hustopeče A
Jiří Dolina
,
Oldřich Jelínek
,
25.10.2015
13:15
LH035
Sokol Juliánov
-
Legata Hustopeče B
Jiří Dolina
,
Oldřich Jelínek
,
25.10.2015
13:30
LH036
Sokol Telnice
-
Handball KP Brno
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
- 7. kolo
1.11.2015
16:30
LH037
Handball KP Brno
-
HK Ivančice
Jindřich Berger
,
Zdeněk Levíček
,
1.11.2015
12:00
LH038
Legata Hustopeče A
-
Sokol Telnice
Jaroslav Hanych
,
Tomáš Kubát
,
1.11.2015
09:00
LH039
Legata Hustopeče B
-
Sokol Telnice
Jaroslav Hanych
,
Tomáš Kubát
,
15.11.2015
15:00
LH040
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
16.10.2015
16:00
LH041
Tatran Bohunice
-
SHC Maloměřice
Petr Směja
,
Patrik Hajn
,
31.10.2015
13:00
LH042
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim
Otakar Bujnoch
,
Jiří Dolina
,
- 8. kolo
8.11.2015
08:30
LH043
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Petr Směja
,
Daniel Douda
,
7.11.2015
08:15
LH044
SHC Maloměřice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
8.11.2015
15:30
LH045
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Dominik Florián
,
Tomáš Kopřiva
,
8.11.2015
11:30
LH046
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Jindřich Berger
,
8.11.2015
13:30
LH047
Handball KP Brno
-
Legata Hustopeče A
Zdeněk Levíček
,
Jaroslav Hanych
,
8.11.2015
16:30
LH048
Handball KP Brno
-
Legata Hustopeče B
Zdeněk Levíček
,
Jaroslav Hanych
,
- 9. kolo
15.11.2015
12:30
LH049
Legata Hustopeče A
-
HK Ivančice
Jindřich Berger
,
Jiří Dolina
,
15.11.2015
14:00
LH050
Legata Hustopeče B
-
HK Ivančice
Dominik Florián
,
Jiří Dolina
,
13.9.2015
12:00
LH051
Sokol Sokolnice
-
Handball KP Brno
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
12.9.2015
08:30
LH052
Tatran Bohunice
-
Sokol Telnice
Daniel Douda
,
Dominik Florián
,
13.9.2015
14:30
LH053
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Juliánov
Zdenek Teller
,
Tomáš Kopřiva
,
12.12.2015
15:30
LH054
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
Marek Bečička
,
Patrik Hajn
,
17.11.2015
16:30
LH109
Legata Hustopeče A
-
Legata Hustopeče B
Jiří Matuška
,
- 10. kolo
2.4.2016
10:00
LH055
HK Ivančice
-
SHC Maloměřice
Jan Timco
,
Jiří Dolina
,
2.4.2016
12:00
LH056
SK Kuřim
-
Sokol Juliánov
Zdeněk Levíček
,
Jiří Prudký
,
3.4.2016
14:30
LH057
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Telnice
Otakar Bujnoch
,
Zdenek Teller
,
2.4.2016
09:30
LH058
Tatran Bohunice
-
Handball KP Brno
Patrik Jonáš
,
Daniel Douda
,
3.4.2016
10:30
LH059
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče A
Petr Kremláček
,
Petr Směja
,
3.4.2016
14:00
LH060
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče B
Petr Kremláček
,
Petr Směja
,
- 11. kolo
10.4.2016
12:00
LH061
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
10.4.2016
13:00
LH062
Legata Hustopeče A
-
Tatran Bohunice
Jan Timco
,
Zdeněk Levíček
,
10.4.2016
10:00
LH063
Legata Hustopeče B
-
Tatran Bohunice
Jan Timco
,
Zdeněk Levíček
,
10.4.2016
16:30
LH064
Handball KP Brno
-
Sokol Újezd u Brna
Jindřich Berger
,
Filip Procházka
,
10.4.2016
11:30
LH065
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Oldřich Jelínek
,
Jiří Dolina
,
10.4.2016
12:00
LH066
Sokol Juliánov
-
SHC Maloměřice
Patrick Netík
,
Petr Směja
,
- 12. kolo
16.4.2016
10:00
LH067
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
16.4.2016
15:00
LH068
SHC Maloměřice
-
Sokol Telnice
Petr Směja
,
Petr Laštovička
,
16.4.2016
13:30
LH069
SK Kuřim
-
Handball KP Brno
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
17.4.2016
14:30
LH070
Sokol Újezd u Brna
-
Legata Hustopeče A
Zdenek Teller
,
Zdeněk Levíček
,
17.4.2016
17:30
LH071
Sokol Újezd u Brna
-
Legata Hustopeče B
Zdenek Teller
,
Zdeněk Levíček
,
17.4.2016
13:30
LH072
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
Otakar Bujnoch
,
Tomáš Kopřiva
,
- 13. kolo
23.4.2016
09:00
LH073
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
24.4.2016
12:00
LH074
Sokol Sokolnice
-
Sokol Újezd u Brna
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
24.4.2016
12:30
LH075
Legata Hustopeče A
-
SK Kuřim
Tomáš Kopřiva
,
Petr Laštovička
,
24.4.2016
15:30
LH076
Legata Hustopeče B
-
SK Kuřim
Tomáš Kopřiva
,
Petr Laštovička
,
24.4.2016
15:00
LH077
Handball KP Brno
-
SHC Maloměřice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
24.4.2016
13:00
LH078
Sokol Telnice
-
Sokol Juliánov
Petr Směja
,
Zdeněk Levíček
,
- 14. kolo
30.4.2016
10:00
LH079
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Tomáš Kopřiva
,
Petr Směja
,
1.5.2016
12:00
LH080
Sokol Juliánov
-
Handball KP Brno
Patrik Hajn
,
Roman Bauer
,
30.4.2016
13:00
LH081
SHC Maloměřice
-
Legata Hustopeče A
Lucie Zbožínková
,
Jiří Matuška
,
30.4.2016
16:00
LH082
SHC Maloměřice
-
Legata Hustopeče B
Lucie Zbožínková
,
Jiří Matuška
,
30.4.2016
12:00
LH083
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
1.5.2016
14:30
LH084
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
- 15. kolo
8.5.2016
09:30
LH085
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice
Jiří Dolina
,
Petr Kremláček
,
7.5.2016
09:00
LH086
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Patrik Jonáš
,
Petr Kremláček
,
8.5.2016
10:30
LH087
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice
Adam Burďák
,
Lucie Zbožínková
,
8.5.2016
12:30
LH088
Legata Hustopeče A
-
Sokol Juliánov
Patrick Netík
,
Zdeněk Levíček
,
8.5.2016
09:00
LH089
Legata Hustopeče B
-
Sokol Juliánov
Petr Směja
,
Zdeněk Levíček
,
8.5.2016
16:30
LH090
Handball KP Brno
-
Sokol Telnice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
- 16. kolo
14.5.2016
10:00
LH091
HK Ivančice
-
Handball KP Brno
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
15.5.2016
18:00
LH092
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče A
Jiří Dolina
,
Patrik Hajn
,
15.5.2016
14:30
LH093
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče B
Jiří Dolina
,
Patrik Hajn
,
15.5.2016
12:00
LH094
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Patrik Jonáš
,
Jiří Prudký
,
14.5.2016
15:00
LH095
SHC Maloměřice
-
Tatran Bohunice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
15.5.2016
12:00
LH096
SK Kuřim
-
Sokol Újezd u Brna
Patrick Netík
,
Petr Kremláček
,
- 17. kolo
21.5.2016
12:00
LH097
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Patrik Hajn
,
Otakar Bujnoch
,
22.5.2016
14:30
LH098
Sokol Újezd u Brna
-
SHC Maloměřice
Zdeněk Levíček
,
Jiří Prudký
,
27.5.2016
15:45
LH099
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
22.5.2016
12:00
LH100
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Oldřich Jelínek
,
Zdenek Teller
,
22.5.2016
13:15
LH101
Legata Hustopeče A
-
Handball KP Brno
Jan Timco
,
Otakar Bujnoch
,
22.5.2016
10:00
LH102
Legata Hustopeče B
-
Handball KP Brno
Jan Timco
,
Otakar Bujnoch
,
- 18. kolo
28.5.2016
08:30
LH103
HK Ivančice
-
Legata Hustopeče A
Břetislav Jurečka
,
Dominik Florián
,
28.5.2016
11:30
LH104
HK Ivančice
-
Legata Hustopeče B
Břetislav Jurečka
,
Dominik Florián
,
29.5.2016
16:30
LH105
Handball KP Brno
-
Sokol Sokolnice
Patrik Jonáš
,
Petr Kremláček
,
29.5.2016
14:00
LH106
Sokol Telnice
-
Tatran Bohunice
Daniel Douda
,
Vojtěch Douda
,
26.5.2016
17:00
LH107
Sokol Juliánov
-
Sokol Újezd u Brna
Zdeněk Levíček
,
Tomáš Kopřiva
,
27.5.2016
16:15
LH108
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
Tomáš Kopřiva
,
Jan Timco
,
25.3.2016
16:30
LH110
Legata Hustopeče B
-
Legata Hustopeče A
Jiří Matuška
,
- 19. kolo
- 20. kolo
- 21. kolo
- 22. kolo
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.